Казарін Володимир Павлович

“В ТНУ зберігаються усі гуманітарні спеціальності, які
існували до незаконної анексії Автономної Республіки Крим,
а також усі форми навчання: денна, заочна (дистанційна)”

Правила прийому у 2017 р.

Інформація для студентів-кримчан, які бажають перевестися на 2,3,4 курси

Переводна кампанія починається з 11 липня.

ТНУ приймає для продовження навчання студентів, які раніше вступили в вищі навчальні заклади, розташовані на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Процедура переведення в ТНУ студентів-кримчан за спрощеною системою регламентується Наказом Міністерства освіти і науки №537 від 19.05.16 р. «Про затвердження Порядку проходження атестації для Визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України».

Необхідні документи:

  • паспорт громадянина України або свідоцтво про народження (свідоцтво про народження можна подавати не залежно від віку, в разі відсутності паспорта громадянина України);
  • наявну в розпорядженні студента додаткову інформацію (залікова книжка, особиста справа і т.д.) в паперовому вигляді або в форматі цифрових зображень

Медична довідка не надається.

Алгоритм дій студента-кримчанина:

  • прибути до Києва на вул. Суворова, 9 (1 поверх вхід з правого крила);
  • надати необхідні документи до Приймальної комісії;
  • отримати завдання для підтвердження своїх знань, умінь і навичок;

Просимо звернути увагу:

  1. Наявність заборгованостей з яких-небудь предметів при переведенні значення не мають.
  2. Питання, пов’язані з переведенням, носять суто індивідуальний характер. Тому будуть вирішуватися з кожним студентом окремо, з урахуванням наявних у нього документів.

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від №560 від 24.05.16 р, ТНУ сприяє в отриманні атестата своїм студентам, паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду протягом 3 місяців з моменту зарахування.

Відкрити в PDF-форматі

Повернутися на головну