Центр студентського спорту та культури

Про Центр

Центр створено наказом ректора Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.

Центр створений як структурний підрозділ Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, що входить в структуру університету та може складатись з одного або у кількох відділень з видів спорту. До складу Центру зараховуються працівники та студенти, які навчаються у Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського.

Центр студентського спорту та культури підпорядкований помічнику ректора – Курисько Ігору Васильовичу.

Основні завдання Центру:

- залучення студентів та співрорбітників університету до занять спортом;

- проведення навчально-виховної та спортивно-тренувальної роботи;

- розвиток та підтримання на високому рівні спорту в університеті;

- підготовка кваліфікованих спортсменів серед студентів та працівників університету;

- організація та забеспечення участі  спортсменів університету в спортивних змаганнях;

- підтримання та розвиток матеріальної бази;

- організація та проведення навчально-тренувального циклу;

- організація та проведення інформаційної та культурно-просвітницької діяльності;

- організація культурного відпочинку, розваг, концертів, театральних постановок;

- здійснення діяльності та надання платних послуг, відповідно до чинного законодавства, статуту університету та положенням про Центр.

Послуги:

- надання спортивного залу в позанавчальний період;

- надання актового залу в позанавчальний період;

- надання відкритого спортивного майданчику;

- надання тренажерного залу в позанавчальний період.

Контактна інформація:

Телефон:

+38(073) 045-07-44
+38(067) 827-67-57
+38(050) 080-44-92
+38(044) 521-62-29

E-mail: cssntu@meta.ua

Наші команди:

Жіноча збірна команда ТНУ з гандболу

Збірна команда ТНУ з баскетболу