ЦЕНТР РОЗВИТКУ ІТ-ІНОВАЦІЙ В ОСВІТІ

26.01.2018

 

Наша візія в тому, що молоду людину можна навчити вчитись і працювати в рази ефективніше ніж в найпристижніших університетах світу і досягти видатних успіхів світового рівня. Також ми розуміємо, що в майбутньому людина має бути більш конвергентною, поєднувати різні класичні компетенції і компетенції нових технологічних укладів.

Для цього ми використовуємо:

- максимально якісне і прикладне поєднання теорії і практики;

- залученя унікальних експертів світового рівня;

- залучення партнерів з великого бізнесу, світових технологічних стартапів;

- практичні кейси-проблеми вирішення яких надихають бо мають сенс для України і світу;

- поєднання навчання і роботи, роботи над своїми проектами, виховання підприємницької культури і навичок бізнесу і ІТ-управління;

- робота з особистістю і осособистими якостями, в тому числі вміння навчати інших, публічно виступати, організовувати спільноти, відчувати арт, створювати принципово нове, філософське розуміння світу, людини, технологій, вміння відчувати інших і думати про велике не тільки для себе;

- фокусування на передових технологіях і платформах, динамічне визначення траєкторій розвитку.

Ми поєднуємо різні підходи

З одного боку, ми дуже ретельно і жорстко вимагатимемо працювати над основами: і в математиці, і в фізиці, і в ІТ-технологіях, і в управлінні. Тільки на якісній теоретичній базі можна отримати довгостроковий розвиток в контексті іноваційних платформ і отримати видатну продуктивність.

З іншого боку, більша частина навчання буде вимагати креативності, і сповідувати свободу вибору і самовизначення. Мотивація, відповідальність і довіра - основа розвитку. Але друге без першого не існує.

Ми обираємо також елітні групи куди буде дуже важко потрапити, а навчатись ще складніше. Це рівень ІТ-спецназу світового рівня.

Вже на третьому курсі за вами буде в черзі Amazon, Google, але у вас вже будуть свої плани на майбутнє. Це люди, що мають амбіції створювати нове і змінювати якість життя і України, і світу.

Експертна рада

Наша стратегія визначається і підтримується експертною радою, до якої залучені найкращі фахівці з високотехнологічних компаній України, США, Британії, Франції.

Центр розвитку ІТ-іновацій в освіті

Центр розвитку ІТ-іновацій сфокусований на управлінні інноваціями, пошуку і розвитку партнерів і видатних контрибьюторів і викладачів.

Центр створений при підтримці Асоціації WirelessUkraine (www.wirelessua.com) та i-Klas Center (i-klass.com). Детальніше https://npdiitkyiv.github.io/it-univ/

Якщо у вас є бажання співпрацювати, контактуйте: education-iLab@i-klass.com