ПЕРЕД ВИХОДОМ У СВІТ ГАЗЕТИ…

01.02.201830 січня 2018 року юні студенти-журналісти вперше відвідали газетне видання, а саме газету «Сегодня». На власній практиці першокурсники вже цілком усвідомили важкість цієї діяльності, але побачити все власними очима набагато ефективніше! Адже всі етапи підготовки газети до виходу у світ – складний механізм!

Спершу може здатися, що робота у редакції нудна, але це зовсім не так. Саме Анна Школьна – зав. відділом культури, донесла нам всю сутність і сенс друкованого видання. Газета – це не лише шматок паперу з купою інформації, яку написали  журналісти. «Це вулик з ідеями, де кожен працівник є складовою цього живого організму», – розповіла Анна. В «Сегодня» цей організм складається близько з вісімдесяти людей, в якому кожен відповідає за якусь тему і підпорядковується редактору. Аби газета вийшла в світ вона має пройти ланцюг перевірки, який розпочинає журналіст і завершує дизайнер, але все ж таки тільки творець матеріалу вирішує буде в результаті це надруковано чи ні.

Отже, газета «Сегодня» є однією з провідних серед українських видавництв з тиражем більше ніж півмільйона. З кожним роком вона стає все більш креативною та читаємою.  Протягом 20 років займає лідерські позиції серед читачів, не втрачаючи популярність!

                                                                                                                                                                   Надія Огородник