ЧОЛОВІЧИЙ РОЗУМ ТА ЖІНОЧА ЛОГІКА. ШОУ «ІНТУЇЦІЯ»

Чоловічий розум та жіноча логіка. Два поняття, які варто ніколи не зводити разом. Але чи буде Таврійський Таврійським, якщо не спробує щось незвичне та цікаве. 5 грудня за підтримки мережі магазинів електронної техніки MoYo та Освітнього департаменту університету було проведено шоу «Інтуїція». Нинішній та майбутня Голова ОСС Федор Заболотський і Дар’я Посашева намагалися відгадати 12 студентів в 12-ти різних номінаціях. Організатори постаралися на славу, відшукавши «Дочку декана», «Вміє тримати картку зубами», «Майстра відбійного молотка», «Слеклайнера», «Спалила поле». Команди підтримки разом з головними гравцями зламали голову в роздумах. І Федор Заболотський, хоч і з невеликим відривом, але переміг.

18:19 оголосила рахунок неповторна ведуча Дарина Горожанкіна і Таврійський в теплих обіймах створив атмосферні світлини. Дякуємо фотографу Фаїні Попович.