ФЕСТИВАЛЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ КУЛЬТУРИ У ТАВРІЙСЬКОМУ

Шановні студенти, які цікавляться французькою мовою і культурою!

Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського спільно з Centre Culturel et Éducatif Château des Arts пані Олени Місталь (Франція) заснували освітньо-науковий центр “Франко-Український інститут”. Мета цього центру – налагодження співпраці з університетами Франції, створення можливостей академічної мобільності для студентів і викладачів, популяризація французької мови та культури серед студентів і школярів.

Перший проект, який реалізує центр “Франко-Український інститут” – Фестиваль французької культури. У рамках Фестивалю відбудеться Перша відкрита олімпіада знавців французької мови та культури, до участі у якій запрошуються студенти всіх спеціальностей, а також студенти коледжів і школярі-старшокласники. Тема олімпіади – культурні зв’язки України та Франції.

Переможці Олімпіади (троє найактивніших учасників за рішенням журі) отримають знижки 70%, 50% та 30% на двотижневе стажування в Institut universitaire de technologie (IUT) у місті Alençon та на проживання у Нормандії.

Участь в Олімпіаді – безкоштовна. Для учасників обов’язкова реєстрація за посиланням:

Останній день реєстрації на Олімпіаду – 11 листопада.

Вхід на Фестиваль французької культури – вільний.

Телефон для довідок: +380 97 268 8008 Вероніка Скороход

Із повагою