КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КОМПЛЕМЕНТАРНОЇ/АЛЬТЕРНАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ В ОЗДОРОВЧИХ ПРАКТИКАХ»

Науково-практична конференція з міжнародною участю, залученням молодих вчених, студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КОМПЛЕМЕНТАРНОЇ/АЛЬТЕРНАТИВНОЇ МЕДИЦИНИ В ОЗДОРОВЧИХ ПРАКТИКАХ».

Конференція буде проведена 16-17 квітня 2021 року з 9.00 до 17.00 у Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського за адресою м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33 (метро Дружби народів), актова зала.

Мета Конференції – обговорення сучасного стану комплементарної/альтернативної (народної і нетрадиційної) медицини в Україні і світі як єдиного цілісного медичного спрямування, так і окремих методів і практик у контексті щодо здоров’я людства, здорового способу життя.

Детальна інформація за посиланням.