КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ДЛЯ УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ «МЕДІА ТА ІННОВАЦІЇ»

Шановні вчителі, керівники гуртків і творчих студій!

Шановна учнівська молодь!

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського переїхав із Сімферополя до Києва після злочинної окупації Криму Російською Федерацією. З 2016 року університет успішно продовжує свою освітню, наукову та практичну діяльність на території материкової  України, готуючи висококваліфікованих та конкурентноспроможних фахівців.

Інститут філології і журналістики навчає за спеціальністю «журналістика» на основі класичного навчального плану, маючи за мету підготовку універсального спеціаліста, який уміє не лише гарно писати, але й знається на зйомці та монтажі, розробці сайтів мережевих видань, вміє зробити радіорепортаж та провести журналістське розслідування.

Інститут філології і  журналістики Таврійського  національного університету імені В. І. Вернадського оголошує конкурс журналістської творчості для учнів 10-11 класів «МЕДІА та ІННОВАЦІЇ», який відбудеться 11 травня 2019 року.

До участі запрошуються учні 10-11 класів, які є авторами оригінальних творів (нарисів, есе, екранних замальовок, виступів у кадрі, фоторепортажів). Мова конкурсу – українська, англійська.

УМОВИ УЧАСТІ

До 25 квітня 2019  року:

1) підготувати творчу роботу в одному із запропонованих жанрів:

а) авторський журналістський текст на вибір (нарис-портрет, есе, репортаж та ін.), з елементами візуалізації (ілюстрації) для презентації на фінальному етапі;

б) виступ у кадрі (відеоблог) – 1-1,5 хвилини чи додати відеоряд (динамічне відео, інфографіка);

в) фотоблог чи альтернативна галерея;

г) фотозамальовка чи фотофільм із закадровим текстом  (до 2 хвилин);

д) інтерв’ю (до 12 питань).

2) заповнити анкету учасника goo.gl/Dbeqyo та розмістити матеріали для перегляду журі конкурсу.

Журі визначить 10 робіт переможців у наступних номінаціях:

– Журналістський текст

– Відеотвір

– Фото робота

Участь у конкурсі засвідчується  сертифікатом Таврійського  національного університету імені В. І. Вернадського.

Переможці будуть відзначені цінними призами та персональним запрошенням відвідати:

– екскурсії до провідних ЗМІ міста Києва;

– майстер-клас від журналіста-практика;

– гостьові лекції викладачів ТНУ ім. В. І. Вернадського;

– участь у творчому проекті із студентами Інституту журналістики та філології в університетській Медіа-студії

Етапи конкурсу

1. Відбірковий етап – дистанційний – попереднє оцінювання творів учасників журі конкурсу, до складу якого входитимуть викладачі кафедри слов’янської філології і журналістики Таврійського  національного університету імені В. І. ВернадськогоКінцевий термін подання матеріалів на відбірковий етап  – 25 квітня  2019 р.

2. Фінальний етап – презентація авторами-призерами власних творів в Таврійському  національному університеті імені В. І. Вернадського.

Дата проведення  фінального етапу в м.Києві –  11 травня 2019 р.

Надсилання та розміщення матеріалів

Текстовий та відеофайл для перегляду журі розміщуються на інтернет-ресурсі тимчасових відеофайлів (наприклад, https://dropmefiles.com,  Google-диск) і посилання подається в анкеті, роботи до 10 Мб завантажуються безпосередньо до анкети goo.gl/Dbeqyo.

Контактна особа – Досенко Анжеліка Костянтинівна, доцент кафедри слов’янської філології  і журналістики Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, е-mall: likalive@bigmir.net

Контактні телефони: 096 830 02 57, 097 598 34 39

Загальнодоступна група у FB – ТНУ Інститут Філології та Журналістики

Зичимо творчих успіхів і чекаємо на конкурсі журналістської творчості «Медіа та інновації»!

Оргкомітет конкурсу