ПОДАРУНОК ВІД МУЗЕЮ «МЕМОРІАЛ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ»

22 квітня 2019 року перший заступник генерального директора музею «Меморіал жертв Голодомору» Ірина Батирєва передала у дар Науковій бібліотеці Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського колекцію рідкісних наукових видань, які виходили обмеженими накладами і не поступали у продаж. Це монографії, збірки архівних документів, довідники та енциклопедії з дослідженнями проблем історії України ХХ-ХХІ століть, формування сучасної національної ідентичності українців, боротьбі за державність і демократію.

Важко переоцінити значущість дарунку музею «Меморіал жертв Голодомору» для відновлення повноцінної наукової діяльності у Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського, всі бібліотечні фонди якого залишились на окупованій території.

На фото:

громадський діяч, дослідник і експерт з тематики Голодомору Михайло Герасименко