РАНОК ІЗ СЕРГІЄМ ЄРЕМЕНКОМ

16 жовтня до Таврійського національного університету завітав креативний продюсер проєкту «Ранок з Україною» Сергій Єременко.

Журналіст поділився зі студентами особистим досвідом роботи на місцевому телеканалі та практикою викладання в одній із найпопулярніших медіа-шкіл України. Також гість розкрив слухачам специфіку робити на телебаченні, зокрема в ранковій програмі: «Новини – це фактаж того, що вже відбулося, а ранок – це те, що було, є і буде».

Під час зустрічі Сергій Єременко приділив багато уваги темі дослідження цільової аудиторії: «Аудиторію не потрібно любити, її потрібно поважати та робити все можливе для того, щоб розуміти її бажання. А інакше який сенс взагалі працювати?» Студенти дізналися, хто власне є цільовою аудиторією сучасних топових українських телеканалів, яким чином відбувається відстеження, як правильно подавати інформацію з урахуванням ЦА та багато іншого.

Гість залюбки відповів на запитання журналістів-третьокурсників та завершив зустріч спільним селфі зі студентами.

Олександра Погребняк