УЧАСТЬ В ДЕБАТАХ З ПРАВ ЛЮДИНИ «DEBATE HUMAN RIGHTS»

До Міжнародного Дня захисту прав людини команда студентів Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського у складі Ярмолюк Ольги, Розлач Тетяни, Ксьонз Вероніки та Дашковської Анісії прийняла участь в Дебатах з прав людини «Debate Human Rights» серед студентських команд університетів, які проведені Моніторінговою Місією ООН в Україні та Федерацією дебатів України серед студентських команд 7-8 грудня 2019 року. Під час дебатів командами, які представляли 16 університетів України, дискутувалась низка актуальних питань стосовно дотримання прав людини та актуальних питань міжнародного права. Особлива увага приділялась при дебатуванні питанням реалізації Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, особливо в частині реалізації ст. 19 «свобода думки та вираження поглядів» та Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, дискрімінації за іншими ознакми. Окрема тема дебатів була присвячена питанням захисту цивільних осіб в умовах збройного конфлікту.