ВИСТАВКА «ПІТЬМА. ХРОНІКИ ІНВЕРСІЇ»

«Історія нічому не вчить, але жорстоко карає за невивчені уроки».

Франклін Рузвельт.

В Національному музеї історії України у Другій світовій війні 18 квітня 2019 року відбулась  презентація мистецької виставки «Пітьма. Хроніки інверсії», присвяченої творчості відомого художника з Донбасу Сергія Захарова. Головним змістом його художніх творів є реакція на події свідком яких він був у Донецьку  в 2014 році.

На відкритті виставки були присутні студенти спеціальності «Культурологія» Навчально-наукового інституту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

Під час презентації відбулася дискусія на тему: «Мистецтво і війна» у якій узяли участь Сергій Захаров, скульптор Петро Антип, фотохудожниця Інна Єрмакова, письменниця та науковець Олена Стяжкіна.

Студенти отримали можливість споглянути виставлені роботи, та поставити запитання учасникам дискусії.