Казарін Володимир Павлович

“В ТНУ зберігаються усі гуманітарні спеціальності, які
існували до незаконної анексії Автономної Республіки Крим,
а також усі форми навчання: денна, заочна (дистанційна)”

Правила прийому у 2017 р.

Інформація для студентів-кримчан, які бажають вступити до магістратури

Для вступу до магістратури. У разі якщо, у студента є диплом бакалавра українського зразка, то він при вступі до магістратури за тією ж спеціальністю (Наприклад, є диплом бакалавра за спеціальністю «Право» та вступає студент в магістратуру на спеціальність «Право») здає іспит з іноземної мови та комплексний профільний.

У разі якщо, студент має диплом бакалавра українського зразка за однією спеціальністю, а бажає вступити до магістратури на іншу спеціальність (Наприклад, є диплом бакалавра за спеціальністю «Економіка», а вступає студент в магістратуру на спеціальність «Журналістика»), то студент першим здає профільний іспит з обраної спеціальності (тобто показує певний рівень). При цьому іспит оцінюється «склав» або «не склав». А потім здає іспит з іноземної мови та комплексний профільний. В цілому здається три іспити.

У разі, якщо студент не має диплома бакалавра українського зразка, то йому, в першу чергу, необхідно підтвердити знання, вміння і навички зі своєї спеціальності, отримати диплом бакалавра українського зразка, а потім здавати іспити за вищезазначеною схемою.

Просимо звернути увагу, що питання, пов’язані з підтвердженням знань, умінь і навичок студента, носять суто індивідуальний характер. Тому будуть вирішуватися з кожним студентом окремо, з урахуванням наявних у нього документів.

Відкрити в PDF-форматі

Повернутися на головну