АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ С. С. ПРОКОФ’ЄВА (М. КИЇВ) ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського
АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ імені С. С. Прокоф’єва (м. Київ) повідомляє про отримання ліцензії на підготовку фахівців за спеціальністю «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Вперше в Україні!

Підготовка спеціалістів з використанням сучасних технологій та безпосередньою участю професорів провідних вітчизняних та закордонних консерваторій та академій музики! На базі сучасних репертуарних вимог та світових професійних стандартів!

ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ  НАВЧАННЯ:

1. Участь в процесі навчання провідних професорів-фахівців з країн Європи та Азії.
  2. Постійні професійні стажування в закладах мистецтв та культури України та країн зарубіжжя: музичні театри, філармонії, фестивалі.
  3. Новаторська методика викладання на основі сучасного музичного матеріалу, що використовується в провідних світових творчих колективах.
  4. Оволодіння сучасним репертуаром концертних програм та оперних партій, набутих в процесі навчання та стажування.
  5. Результат навчального процесу – отримання диплому державного зразка та  контракту на роботу з роботодавцями в Україні та за кордоном.
  6. Можливість подальшого навчання в аспірантурі під керівництвом провідного професора зі світовим ім`ям.
  7. Наявність комфортабельних гуртожитків для студентів із зручним територіальним розташуванням в м. Києві.
  8. Юридична підтримка вступників з тимчасово окупованих територій. України.