ДУХ КАЗАХСТАНУ В УКРАЇНІ

30.01.2018

26 січня 2018 року в актовій залі Таврійського національного університету відбувся прем'єрний показ документального фільму "Казахський танець", на якому були присутні студенти та викладачі університету.
Прем'єру презентував режисер Газіз Насиров, який спеціально прибув із Казахстану. Тож гості дійства могли не тільки першими побачити фільм, а й поспілкуватися з автором картини. Газіз коротко розповів про сюжет, подякував усім, хто вирішив прийти та запросив до перегляду фільму.

"Танець - це ритуально-сакральне дійство, за допомогою якого людина контактує з Космосом". За одну годину автори через творчість молодої балерини Жанель Уланової знайомлять глядачів з історією казахського танцю, від найдавніших витоків до сучасності.

Перегляд цього фільму в Україні - це своєрідний міжнаціональний зв'язок. Тож Газізу Насирову в знак подяки за свою працю подарували вишиванку.

Прем'єрний показ відвідали інші почесні гості: керівник Київсько-казахського культурного товариста Джаміль Аязбаєв, радник з економіки у посольстві Казахстану в Україні Арнур Танбай, професор Рустем Жангожа та голова Ради національних спільнот України Ашот Аванесян.

Музичне привітання від співачки Гульміри Єрмагамбетової та національні смаколики доповнили атмосферу казахської культури.

Гості залишилися у захваті від фільму. Тому нам залишається тільки побажати удачі Газізу Насирову у його майбутніх роботах.

Тетяна Подворняк, Олександра Погребняк