ЕКСКУРСІЯ НА «ПРЯМИЙ»

01.02.2018

27 січня студенти-журналiсти Таврійського національного університету iменi В. I. Вернадського мали прекрасну можливість відвідати український телеканал «Прямий». Канал розпочав свою роботу нещодавно – у серпні 2017року на частотах колишнього телеканалу «Тоніс». Він незвичайний тим, що всі програми транслюються в прямому ефірі. Проникнувши в центр знімального процессу, ми були вражені приємною та затишною атмосферою. Чекаєва Тетяна – редактор каналу, розповіла нам про роботу по той бік екрану. Для того, щоб все йшло по плану безумовно має бути налагоджена робота в команді. Кожен відповідає за певний етап у цьому важкому, але досить цікавому процесі. Тетяна розповідала нам про те , що графік журналістів зовсім не нормований: нічні зміни, вранішні підйоми о третій ночі, виїзди в гарячі точки, кругосвітні подорожі – все це охоплює журналістика. Також нам порадили вчитися працювати з камерою,  намагатися монтувати відео та постійно вдосконалювати свої журналістські навички – тільки так можна стати висококваліфікованим журналістом – телевізійником.

Тож, було дуже цікаво та пізнавально побувати на цьому телеканалі і поринути у світ знімального процесу!