ІІ МІСЦЕ З ФУТЗАЛУ В СПАРТАКІАДІ «ПІД ЗОЛОТИМИ КУПОЛАМИ ПЕЧЕРСЬКА»

Нещодавно завершилась XXIII Спартакіада студентів закладів вищої освіти Печерського району м. Києва «Під золотими куполами Печерська». У змаганнях брали участь 9 закладів вищої освіти Печерського району.

Футбольна команда Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського у складі: Османова Руслана, Ягяєва Аліма, Аблаєва Фікрета, Аметова Ніязі, Власенко Євгенія, Юзефовича Андрія, Борща Стаса, Богомола Антона, Лящука Владислава, Мельника Віталія здобула II місце у змаганнях з футзалу. На жаль, не вистачило лише кроку до перемоги, але це мотивуюча складова задля майбутнього самовдосконалення.

Керівництво Університету висловлює подяку всім студентам, учасникам змагань, а також їх тренерам, бажаючи подальших успіхів у спорті та міцного здоров’я!