Кафедра ЮНЕСКО в ТНУ

03.07.2017

30 червня 2017 року за ініціативи Секретаріату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО в МЗС відбулося засідання керівників кафедр ЮНЕСКО в Україні, - повідомляє прес-служба МЗС

Учасники засідання обговорили шляхи поглиблення співробітництва між кафедрами ЮНЕСКО та потенціал розширення «родини ЮНЕСКО» в Україні.  

На засіданні прийнято рішення вжити заходів для відновлення діяльності кафедри ЮНЕСКО на базі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, який через тимчасову окупацію Криму переміщено на материкову частину України.

«Попри незаконне захоплення окупаційною владою у Криму Таврійського національного університету, наші потужна наукова база та міжнародні зв’язки дозволили у 2016 році відновити діяльність навчального закладу в Києві. Ми сподіваємося найближчим часом відкрити і кафедру ЮНЕСКО, яка з 2006 року до моменту окупації функціонувала на базі університету», - наголосив представник Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Ігор Радомський.

У рамках Програми ЮНЕСКО UNITWIN в Україні наразі функціонують дев’ять кафедр ЮНЕСКО – у Києві, Одесі, Харкові.

Кафедри ЮНЕСКО створюють можливості для міжнародної наукової співпраці у напрямах їх діяльності. Серед них - лінгвістика, філософія людського спілкування, застосування інформаційних та комунікаційних технологій в освіті, освіта протягом життя, кріобіологія.