МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ

29 березня в інституті філології та журналістики Таврійського Національного Університу імені В.І. Вернадського, відбувся майстер-клас із членом національної спілки журналістів і членом спілки письменників України, лауреатом багатьох міжнародних журналістських фестивалів та конкурсів –  журналісткою Ольгою Кацан. Вона має вісім власних книжок, а також більше двадцяти спільних публікацій у альманахах, збірках та книгах. У заході приймали участь не тільки студенти-журналісти, а й філологи. Основною темою майстер-класу став заголовок презентації, яку підготувала для нас Ольга – “Фантастичні можливості і де їх шукати”. Майстер-клас розпочався з цікавої гри, під час якої, команди, на які поділила студентів Ольга, створювали гасла для вигаданих кандидатів у Президенти.

Після цього, Ольга Кацан дала нам поради про те, як треба перевіряти реальних кандидатів і як відрізнити факт від судження, а також впізнати фото-фейк. Трохи згодом, журналістка порадила нам ряд тренінгів і акцій, які є корисними до відвідання саме для студентів, адже це допоможе зібрати гідне портфоліо та легше опанувати професію на практиці.