ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ СТУДІЇ «FIDAN»

27 жовтня в ТНУ ім. В.І. Вернадського відбулось відкриття нового навчального року студії «FIDAN». Студія «FIDAN» – спільний проєкт Інституту філології та журналістики Таврійського національного університету та Сектору кримськотатарської гуманітаристики Малої академії наук України, який розпочався у березні 2019 року. Мета цього проєкту – залучити школярів до вивчення кримськотатарської мови і культури, створення громадянської мережі з поширення знань про мову, історію і культуру кримських татар.

Вихованці студії познайомили гостей зі своїми дослідженнями, які вони готують до участі у конкурсі-захисті наукових робіт членів Малої академії наук України. Школярі також підготували цілу низку концертних номерів з кримськотатарськими піснями, танками і поезіями. Гарні творчі виступи порадували гостей заходу, серед яких були співробітники посольства Турецької Республіки в Україні.