ПОХІД ДО КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

Cтуденти 2-го курсу спеціальності «Право» Навчально-наукового гуманітарного інституту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського 7 жовтня 2019 року, разом з викладачем кафедри конституційного та міжнародного права Джуською Анною Володимирівною, відвідали Конституційний Суд України.

Студенти ознайомилися з бібліотекою, архівом, залами засідань Великої палати Суду, Сенату Суду, Прес-центром, музейною експозицією.

Під час оглядової екскурсії були висвітлені історія становлення, повноваження, організація діяльності, міжнародні зв’язки Суду, функції Секретаріату Суду.

Таким чином, відвідавши Конституційний Суд України, студенти підвищили свій рівень правової культури, стали більш обізнаними щодо порядку захисту прав і свобод людини і громадянина органами конституційної юрисдикції в Україні.