ПОХІД У НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ «МЕМОРІАЛ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ»

«Геноцид починається

з вбивства однієї людини,

не за те, що вона зробила,

а через те, хто вона є»

Кофі АННАН

Студенти та викладачі Навчально-наукового гуманітарного інституту спеціальностей «Історія та археологія», «Середня освіта. Історія» та «Культурологія»  6 лютого 2019 року відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору». Вони з великою зацікавленістю прослухали змістовну лекцію письменниці Тетяни Конончук на тему «Відображення Голодомору 1932-1933 років в українській культурі». Мова йшла про розкриття теми у літературних творах – прозових та поетичних, у творах живопису та графіки, у кіно- та документальних стрічках.

Після лекції у студентів до лектора виникло багато запитань на які вона із задоволенням відповідала.

Також,  співробітники  провели студентів територією музею, продемонстрували найцікавіші експонати, розповіли про концепцію подальшого розвитку та перспективи Меморіалу.