ПРАКТИКА В ІНСТИТУТІ АРХЕОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ

Студенти 2 курсу спеціальності «Історія та археологія» Навчально-наукового гуманітарного інституту з 28 січня по 12 лютого набули нових практичних знань, пройшовши практику в науковому відділі Інституту Археології НАН України – Археологічному музеї та в його наукових фондах. Експозиція Археологічного музею налічує 7000 експонатів.

Співробітники наукових фондів Інституту Археології НАН України надали студентам можливість не тільки  ознайомитись з експонатами, але й працювати з колекціями, які готують співробітники музею для поповнення експозиції. Сама практика в музеї була спрямована на те, щоб ознайомити студентів зі структурою музею, фондовою діяльністю та побачити творчий процес її створення.

Крім цього, деякі студенти взяли участь у підготовці колекції до виставки «Дивовижні історії Криму», яка відкриється у Мистецькому Арсеналі з 26 лютого поточного року.