ПРЕДСТАВНИКИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В ТНУ

11.12.2017

30 листопада в Таврійському нацiональному університеті іменi В. I. Вернадського відбулася зустріч з представниками Товариства Червоного Хреста України, метою якої було інформування студентів щодо проблем СНІД та ВІЛ.

Присутніми були студенти різних спеціальностей. Зустріч проходила у виглядi інтерактиву, пiд час якого докладно проінформовано з таких питань: шляхи перення ВІЛ; шляхи захисту від інфекції; лікування інфекції.

Ксенiя Щербач,
                                                                                                                               студентка 2 курсу спец