ПРИВІТАННЯ В. О. РЕКТОРА В. А. БОРТНЯКА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА

Шановне студентство, сьогодні ви відзначаєте чудове свято – Міжнародний день студента!

Студенти – особлива ланка суспільства, яка має широкий світогляд та багато шансів втілити мрію у життя. В цей прекрасний день, я особисто та весь колектив Таврійського національного університету ім.В.І.Вернадського, вітаємо вас зі святом та  бажаємо нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років. Бажаємо  не втратити себе, з  ентузіазмом прокладати шлях до майбутньої професії, активно проживати кожен свій день, з гарним настроєм та високими прагненнями рухатися до перемог. Віримо у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.

З повагою, Валерій Бортняк