ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ З ПИТАНЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

20 грудня 2018 року Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського в особі завідувача кафедри спеціально-правових дисциплін Навчально-наукового гуманітарного інституту, доктор юридичних наук, с.н.с. Бусол Олена Юріївна, як представник ТНУ офіційного партнера з наукового співробітництва Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності прийняла участь в ІІ Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди 14-ої річниці з дня заснування центру. Захід відбувся з метою вшанування та вивчення й розвитку наукової спадщини відомого науковця, першого директора Центру Крайнєва Петра Павловича (1952-2014 рр.) на тему: “Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності“.

Відповідно до резолюції першої, установчої науково-практичної конференції, присвяченої актуальним проблемам теорії та практики судово-експертної діяльності в сфері інтелектуальної власності. «Крайнєвські читання»  членами зібрання вирішено проводити  щорічно за науковою традицією.

На розгляд учасників «Крайнєвських читань» було винесено наступні питання:

– теорія, історія та методологія судової експертизи з питань інтелектуальної власності;

– наукова спадщина судового експерта і вченого П.П. Крайнєва (1952-2014 рр.);

– проблеми реформування судово-експертної діяльності у сфері інтелектуальної власності;  судова експертиза у сфері технічної творчості (винаходи, корисні моделі, промислові зразки); судова експертиза комерційних (фірмових) найменувань і торгівельних марок;

– економічні дослідження та експертизи у сфері інтелектуальної власності;

– експертиза комп’ютерних програм, баз даних та телекомунікаційна під час вирішення питань у сфері інтелектуальної власності;

– шляхи розвитку та вдосконалення науки і освіти у сфері захисту інтелектуальної власності та ін.