ПРОФОРІЕНТАЦІЙНА РОБОТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ «ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ПРИРОДНИЧИХ НАУК»

16.04.2018

Напередодні Дня відкритих дверей ТНУ ім. В.І. Вернадського, студенти кафедри «Економіки, підприємництва та природничих наук» продовжили активну профорієнтаційну роботу. Насамперед, наші студенти завітали до загальноосвітніх закладів, у яких вони навчалися, розповіли про спеціальності, які можливо отримати у ТНУ, умови вступу, переваги навчання у ТНУ та студентське життя, представили інформаційні матеріали.

Студентки гр. ПТБД-11 Гуйда Юлія та Данугян Крістіна зустрілися із випускниками Васильківської Загальноосвітньої школи I-III ступенів №6.

Студентка гр. ГРС-11 Вощула Ксенія провела зустріч з випускниками Софіївсько-Борщагівського НВК «Спеціалізована школа I-III ступенів  Загальноосвітня школа I-III ступенів» с. Софіївська-Борщагівка Києво-Святошинського р-ну Київської обл.

Студент гр. Економіка-11 Мельник Сергій завітав до земляків у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня» с. Залухів Ратнівського р-ну Волинської обл.

Студентки гр. Економіка-11 Гладущенко Анна та Черепичник Катерина провели профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів СЗШ №103 та СЗШ №11 у м. Києві.

Студентка гр. Економіка-11 Васьковська Анастасія провела профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" № 5 м. Славути Славутського р-ну Хмельницької обл. Студентка гр. Економіка-11 Мосійчук Ольга запросила до вступу у ТНУ учнів 11-класу СЗШ №7 м. Полонне Полонського р-ну Хмельницької обл.

Зустрічі проходили у дружній атмосфері, випускники активно ставили питання, заходили на сайт ТНУ та сторінки кафедри «Економіки, підприємництва та природничих наук» у соц. мережах.

Шановні абітурієнти! Отримайте найбільш затребувані ринком спеціальності: «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Економіка», «Екологія» та «Науки про землю» на  кафедрі «Економіки, підприємництва та природничих наук».  

Приєднуйтесь до нас у соц. мережах: сторінки кафедри Instagram: tnu.v https://www.facebook.com/groups/133553834030081/

Студенти гр. Економіка-11