ProZorro: вчимося у кращих

27.04.2017

Представники Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського - завідувач кафедрою цивільно-правових дисциплін Термецький Владислав Іванович та Мітрохін Юрій Олегович, -  взяли участь у семінарі "Професіоналізація сфери публічних закупівель України", що пройшов 27.04.17 у Департаменті регулювання публічних закупівель (м. Київ).

У числі доповідачів були також Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов а також Директор департаменту регулювання публічних закупівель Олександр Стародубцев.

На семінарі було розглянуто питання впровадження у вищих навчальних закладах навчальних дисциплін за напрямком публічних закупівель з урахуванням примірних навчальних програм з питань організації та здійснення публічних закупівель, а також  приклади практики навчання у бізнес-школах та досвід європейських країн. Обговорено можливості та перспективи взаємодії Мінекономрозвитку з вищими навчальними закладами щодо професіоналізації сфери публічних закупівель, та багато іншого.