ШАХОВИЙ ТУРНІР У СТІНАХ ТАВРІЙСЬКОГО

11 жовтня в актовій залі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського пройшов шаховий фестиваль «Кубок ректора», приурочений до 100-річчя ТНУ.

З вітальним словом до учасників турніру та гостей звернувся в.о. ректора ТНУ імені В. І. Вернадського, президент федерації шахів Криму Володимир Павлович Казарін.

Організатором заходу був директор студентського центру спорту та культури, секретар федерації шахів Криму

Ігор Васильович Курисько.

За процесом гри слідкував суддя національної категорії — Іван Романович Захарчук.

В турнірі взяли участь Навчально-науковий гуманітарний інститут, Кафедра психології, Навчально-науковий інститут управління, економіки та природокористування та Київський коледж міського господарства.

Приємною несподіванкою стало те, що  викладачі вищезгаданих інститутів і коледжу також змагалися за перемогу.

Турнір був влаштований з метою популяризації гри в шахи, а також через бажання учасників продемонструвати свої логічні та стратегічні здібності.

Заслужену перемогу у напруженій грі здобув навчально-науковий гуманітарний інститут, посівши почесне I-ше місце. Навчально-науковий інститут управління, економіки та природокористування зайняв II-ге місце, Київський коледж міського господарства – III-є місце, кафедра психології — IV-е місце.

Нагородження переможців заплановане на 17 жовтня.

Без сумніву, студенти та викладачі залишились задоволені турніром, адже окрім корисно проведеного часу вони мали змогу покращити свої навички.

Дар’я Юрченко