СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ПЕРЕМІЩЕНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

30-31 січня в Українському Католицькому університеті відбувся семінар на тему «Фандрайзинг та взаємодія з громадою», у якому взяли участь в.о. ректора Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського В.П. Казарін, проректор з науково-педагогічної діяльності та інноваційного розвитку Н.А. Іщенко і радник ректора з питань якості освіти Н.М. Гаращенко. Метою семінару було сприяння розробці стратегії розвитку університетів, допомога у налагодженні зв’язків з різними установами громадянського суспільства і місцевими громадами, побудові інформаційної політики. Семінар проводився у межах Проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» за Програмою Фонда ім. Фулбрайта в Україні й фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні.