СЕРФІНГ НА РАДІОХВИЛЯХ

06.02.2018


 

2 лютого 2018 року студенти-журналісти Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського відвідали Український Медіа Холдинг, який містить 8 радіостанцій. Метою ескурсії було ознайомлення студентів з важкою роботою радіоведучих, редакторів, звукорежисерів та інших співробітників.

Ескурсію провела Сніжана Зацаринна, редактор радіо "Голос Столиці". Вона познайомила нас з генеральним продюсером Олександром Сказкіним, який закоханий у свою професію вже 16 років. Олександр розповів про те, як важко працювати на радіо та скільки зусиль треба докласти, щоб чогось досягти у цій професії.

"Голос Столиці"- це інформаційна радіохвиля, з найбільшою студією в Українському Медіа Холдингу, яка транслює новинно-інформаційний контент та тільки вночі - музичний. Студенти скористалися можливістю побувати на прямому радіоефірі та побачити як працює колектив справжніх професіоналів.

Наступним "місцем зупинки" студентів були студії таких радіохвиль, як: "Наше радіо", "Ретро FM", "NRJ" та "Авторадіо". Кожна студія має свої особливості як у дизайні, так і у контенті. Наприклад, "Наше радіо" облаштувало студію фотошпалерами з їхніми гостями, а "Ретро FM" прикрасило студію старими музичними платівками. Відвідуючи студію "Авторадіо", журналісти глибоко перейнялися атмосферою та тематикою дня - групою "Скрябін". Радіоведучий розповів про гостей, які сьогодні побували у студії - Pianoboy та учасників гурту "Скрябін". В кінці ескурсії першокурсникам показали студію "муз-продакшн", де роблять так званий "одяг" для усіх ефірів - пишуть унікальну музику та складають рекламу.

Майбутні журналісти з головою поринули у бурхливе життя радіо. Їх серця запалали бажанням спробувати себе у цій сфері. Український Медіа Холдинг з радістю відкриє свої двері для нового голосу радіохвилі!
                                                                                                                     Онищук Катерина та Храмченко Карина