СПЕЦПОГАШЕННЯ КОНВЕРТІВ, ВИПУЩЕНИХ НА ЧЕСТЬ СТОРІЧЧЯ УНІВЕРСИТЕТУ

5 грудня у приміщені  Київського Головпоштамту відбулося спецпогашення конвертів, випущених на честь сторіччя Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

До цієї події Головпоштамт підготував штемпель із зображенням гербу університету та урочистим написом «100 років». За допомогою нього Володимир Павлович Казарін – ректор нашого університету, власноруч погасив кілька фірмових конвертів. «Наявність відбитку штемпеля, – зазначив ректор, – підвищує цінність конверту серед колекціонерів».

Як пояснив Володимир Павлович, штемпель існує лише одну добу. Тобто вже ввечері 5 грудня він вже був знищеним.

На спецпогашенні, окрім студентів нашого університету, був  і Андрій Іванець – історик та голова спілки філателістів Криму. Саме для нього рукою ректора був підписаний перший конверт.

Також свідками цієї події стали директор Інституту філології та журналістики Світлана Кузьміна та студенти-журналісти.

Створення фірмового конверту має велике значення для нашого навчального закладу. Таким чином фіксується та зберігається історія Таврійського університету – єдиного з 18-ти університетів – переселенців, якому надали місце в Києві.

Та співпраця із Головпоштамтом не закінчується. Вже наступного місяця буде випущено ювілейні поштові марки із зображенням університету і 100-річчя його заснування.  «5 січня ми знов приїдемо сюди – щоб погасити нові фірмові марки» – наголосив Володимир Павлович Казарін.

Альона Котодилер