У ПАМ’ЯТЬ ПРО IНДIРУ ГАНДI

22.11.2017

20 листопада у Таврійському національному університеті iмені В.І.Вернадського відбулась визначна мистецька подія з нагоди 100-річного ювілею Індіри Ганді, видатної політичної діячки, учасниці боротьби за незалежність Індії.

Захід організували Центр «Тагора» Східноєвропейского інституту розвитку та Таврійський національний університет iмені В.І.Вернадського за партнерства організацій «Україна – Індія» та «Сила жінок».

В актовій залі дiлились спогадами про Індіру Ганді, долучались до неповнорного й величного мистецтва її країни: виконавиця класичних індійських танців Падмашрі Гуру Сароджа Вайдьянатхан, яка має учнів і послідовників у всьому світi, розповідала про дружбу з Індірою Ганді,  виконала один з індійських танців.

На заході були присутніми пан Манодж Кумар Бхарті, Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні та в. о. ректора Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського професор Володимир Павлович Казарін.