УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ

Вітаємо Вавдійчик Вікторію Вікторівну з перемогою у ІІ турі всеукраїнської студентської олімпіади з української мови і літератури, який відбувся 15-18 квітня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.
Студентка була відзначена Сертифікатом та Грамотою «За перші філологічні здобутки».
Від усього колективу кафедри слов’янської філології та журналістики бажаємо Вікторії творчого натхнення, ще більших здобутків!

Бажаємо подальших успіхів Гуйді Юлії Вячеславівні, яка гідно представила наш ВНЗ в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова 22-24 квітня 2019 року.
За участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії студентка отримала сертифікат учасника.
Викладацький колектив кафедри та університету вітає учасницю олімпіади та бажає їй досягнення нових життєвих і наукових висот!

Щиро дякуємо викладачам, хто мав відношення до організації та проведення І-го етапу студентської олімпіади в Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського.
Особлива подяка педагогічним працівникам, які готували та супроводжували студентів (переможців І-го туру) до місця проведення ІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади.
Вашою підтримкою учасники надихалися, здобували високі відзнаки й призи.