УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РАДІОДИКТАНТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, студенти і викладачі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності – акції єднання навколо державної мови. За повідомленням кураторів, цьогоріч був побитий своєрідний рекорд: вперше за 18 років проведення радіодиктанту 311 з 32799 учасників написали диктант без жодної помилки. У цьому числі й грамотії з нашого університету, чиї роботи конкурсна комісія визнала бездоганними. Це студентка 1-го курсу спеціальності «Філологія. Українська мова та література» Катерина Дмитренко і директор Інституту філології та журналістики Світлана Леонідівна Кузьміна.

Велика подяка усім студентам і викладачам, які долучились до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», і вітання переможцям!