УВАГА! Абітурієнти з Криму та зони АТО можуть вступати до ТНУ без ЗНО та атестату

03.07.2017

УВАГА!

Шановні вступники з Криму та зони проведення АТО!

Незважаючи на прийняття Парламентом України законопроекту № 6116 «Про внесення змін в Закон України «Про вищу освіт» щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасова окупована територія України», Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського залишається уповноваженим вищим навчальним закладом, який здійснює прийом на навчання вступників з Криму та зони проведення АТО.

З 19 червня на базі університету розпочинають роботу освітні центри «Крим –Україна» і «Донбас-Україна», через які можуть вступати до ТНУ абітурієнти без ЗНО та без документу про загальну середню освіту (атестату) державного зразка. Також, в разі відсутності у вступника паспорта або ідентифікаційного коду, університет допомагає в оформлені зазначених документів.