ВІТАЄМО ІВАШКІВ Ю. Д. З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ДОЦЕНТА

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2018 № 1146 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018року», Івашків Юлії Дмитрівні присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки, підприємництва та природничих наук.

Колектив Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського та Київський коледж міського господарства  Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського щиро вітає Вас, шановна Юлія Дмитрівна, та бажає Вам міцного здоров’я, щастя, сімейної злагоди, благополуччя та безлічі нових професійних ідей і здобутків у Вашій нелегкій, відповідальній роботі!

Нехай кожен день Вашої сумлінної праці наближає до мети, зміцнить віру і надихає на здійснення найкращих задумів, що допоможуть реалізувати фаховий, творчий потенціали на благо України!

З повагою Колектив Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського