«XIV ГОГОЛІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

1-3 квітня 2019 року в. о. ректора Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, доктор філологічних наук, професор Володимир Павлович Казарін та викладачі нашого університету взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «XIV Гоголівські читання» на честь 210-річчя від дня народження М. В. Гоголя, що відбулася на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка й Національного музею-заповідника М. В. Гоголя (Гоголеве). У роботі заходу взяли участь понад 300 науковців з України, Італії, Польщі, Словакії, Японії, Чехії тощо. Під час пленарного засідання та роботи секцій було обговорено проблеми сучасного потрактування творчості Миколи Васильовича Гоголя. В. П. Казарін разом з усіма учасниками вітав відкриття Гоголівського культурного центру на території Національного музею-заповідника М. В. Гоголя: «Завершення Гоголівського наукового центру відкриває нові можливості для формування наукового та культурного середовища на полтавській землі. Саме Полтавщина є одним із світових центрів цивілізації слова завдяки своєму видатному синові – Миколі Гоголю».