З НАДІЯМИ НА МАЙБУТНЄ

Жіноча збірна з баскетболу нашого університету приймає участь у Чемпіонаті України серед студентських команд (Київський регіональний етап).

В них приймає участь 7 команд ЗВО міста Києва: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ Драгоманова), Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП), Київський нціональний університет імені Тараса Шевченка (КНУ Шевченка), Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (КПІ), Київський національний університет будівництва іархітектури (КНУБА-НАУ), Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ імені В.І.Вернадського).

До нашої збірної входять студентки:

Захожай Ангеліна – студентка другого курсу, спеціальність “Туризм”;

Волкова Юлія – студентка третього курсу, спеціальність “Психологія”;

Харлампієва Катерина – студентка другого курсу, спеціальність “Фізична культура і спорт”;

Кушнір Марія – студентка другого курсу, спеціальність “Фізична культура і спорт”;

Ковальчук Ольга – студентка третього курсу коледжу, спеціальність “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”;

Зоря Аліна – студентка другого курсу коледжу, спеціальність “Інформаційна, бібліотечна та  архівна справа”;

Вовк Ганна – студентка другого курсу коледжу, спеціальність “Технологія ахисту навколишнього середовища”.

Враховуючи те, що дівчата перші два місяці взагалі не тренувалися, наша збірна досить пристойно зіграла проти грізних противників: адже НПУ Драгоманова це базова команда київського Динамо – клуб Супер-Ліги Чемпіонату України, НУФВСУ – у команді всі випускниці київського спортивного ліцею-інтернату, НУБіП – команда Вищої ліги Чемпіонату України.

Поки наша команда має дві перемоги: над КНУ Шевченка 86:41 та КНУБА-НАУ більше 20 очок, прикро програвши студенткам КПІ лише 2 очки 54:52, до того ми закінчували гру лише 4 гравцями замість 5,  всі останні сиділи на лаві запасних за 5 фолів. Так що цій команді ми програли випадково.

Закінчилось перше коло Чемпіонату, поки організатори змагань міркують коли почати друге коло. Ми плануємо посісти 4 місце на даних змаганнях, це нам по силам.

Далі необхідно доукомплектуватись (вже ведеться велика робота з  майбутніми абітурієнтками) і вирішувати питання про участь нашої баскетбольної жіночої збірної у Чемпіонаті України серед  команд Вищої ліги.

В. Ю. Макаревич

Тренер жіночої збірної ТНУ імені В. І. Вернадського з баскетболу