ЗУСТРІЧ З ГАННОЮ ГОПКО

квітня 2019 року в Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського за сприяння благодійного фонду “Бібліотечна країна” відбулася зустріч з Ганною Гопко – громадською діячкою і журналісткою, депутатом Верховної Ради і головою ВР у закордонних справах.

На зустрічі були присутні студенти і викладачі Інституту філології та журналістики і Гуманітарного інституту.

О десятій ранку в аудиторії вже не було де сісти. Ганна зі своєю командою представилися та розпочали діалог з аудиторією.

Студенти із захопленням слухали та задавали питання, адже це надзвичайна можливість для молодих та амбіційних зробити перший крок до великого майбутнього.

Ганна розповіла багато цікавого та корисного для молодих спеціалістів та запрошувала на стажування до Верховної Ради України. Закінчила свій виступ Ганна словами “Я вірю в молодь”, чим багатьох змусила серйозно задуматись як над своїм життям, так і над життям країни.

Окрема подяка організаторам заходу за те, що дали можливість студентам університету поспілкуватися з такою видатною людиною та відкрити для себе нові горизонти.

Микита Ісадков