ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ GLOB WORKS

14.12.2017

28 листопада в Таврійському університеті відбулася зустріч з представниками турецької агенції GLOB WORKS. Зустріч проводив директор компанії GLOB WORKS - EMRE SAGIR.  Були присутнi студенти навчально-наукового iнституту фiлологii та журналiстики та iнших структурних пiдроздiлiв унiверситету  з метою ознайомлення  з проектом.

GLOB WORKS надає  сезону роботу в Туреччині в готельно-ресторанній справі та пропонує:

• Заробітня плата (400-600 $);
  • Робоча віза;
  • Медична страховка;
  • Авіаквитки в обидва боки;
  • Проживання;
  • Безкоштовне харчування;
  • Один оплачуваний вихідний в неділю.

Компанія є офіційним представником Української державної системи,  та будує відносини з роботодавцями на основі поваги, довіри, конфединціальності. Також компанія гарантує надійність та безпеку.

Якщо хтось має бажання отримати роботу від компанії GLOB WORKS вам потрібно заповнити анкету, а надалі протягом декількох місяців будуть проходити зустрічі з представниками компанії,які будуть детальніше інформувати щодо самої суті роботи. Це є дуже перспективним, що університет дає можливості для роботи за кордоном.