Підготовка до вступу

ТАВРІЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО

ЗАПРОШУЄ

на підготовчі курси випускників загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних закладів І-ІІ рівнів акредитації з метою ґрунтовної профорієнтаційної підготовки, яка дозволяє прийняти усвідомлене рішення щодо вибору майбутньої професійної діяльності.

Слухачам курсів надається висококваліфікована допомога у підготовці до складання ЗНО відповідно до програм незалежного тестування 2019 року з таких дисциплін:

• Українська мова та література
  • Історія України
  • Англійська мова
  • Біологія
  • Географія

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ:

- навчання в групах вихідного дня (субота);

- заняття на базі університету*;

- вибір дисциплін згідно обраного фаху*;

- пільги при вступі*.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ – з 1 жовтня 2018р.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ – з 27 жовтня 2018р.

Реєстрація на курси: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBMEoxoVejRYh5zZSCuso34oj7lRT-jvLy7OaNNTrqLGI0Ow/viewform

Для зарахування необхідно подати: копію паспорта чи свідоцтва про народження та 2 фотокартки.

Вартість навчання залежить від кількості вибраних дисциплін в межах від 500 грн. за місяць*.

*Детальну інформацію можна дізнатися за адресою:
                                         м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33, каб. 301 або за телефоном: 529-57-67