Центр освіти дорослих

ЗАПРОШУЄМО НА КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

НАБІР НА БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС «СУЧАСНІ МЕТОДИ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ» 

ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА «ЗДОРОВІ ТА ЩАСЛИВІ» 18+

8 червня 2018 року між Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського, ГО «Кримська діаспора» та німецькою неурядовою організацією «Німецьке об'єднання народних університетів» DVV International в Україні укладено та підписано Меморандум про співпрацю в зв’зку із необхідністю впровадження неформальної, в тому числі і громадянської освіти для дорослих.

Показово, що всі три керівники установ - Казарін Володимир, Засоба Анатолій і Олег Смирнов є внутрішньо переміщеними особами з Криму, а сам Меморандум був підписаний у стінах Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, що є закладом вищої освіти, переміщеним з Криму.

Мета Меморандуму - співпраця і консолідація зусиль Сторін, спрямованих на поліпшення загальної ситуації з освітою дорослих, що є ресурсом, яким спроможне керуватись населення України для підвищення рівня добробуту власного життя і життя в цілому.

Важливим аспектом, передбаченим у Меморандумі, стало створення Центру освіти дорослих на базі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського для забезпечення неформальної освіти. Центр вже розпочав свою роботу і в найближчий час відкриється набір на перші три безкоштовні курси:

- курс «Моя кар'єра» для студентів;

- курс «Комп'ютерна грамотність» для людей віком 55+;

- курс «Сучасні методи освіти дорослих» для викладачів.

Курси проводяться в рамках проекту «Центр освіти на базі переміщеного вищого навчального закладу «Таврійський  національний університет імені В. І. Вернадського», ГО «Кримська діаспора» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.