ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ, ПРИСВЯЧЕНОГО 35-Й РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

22.02.2021

Навчально-науковий гуманітарний інститут Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського пропонує науковцям, політичним та громадським діячам, студентам вищих навчальних закладів, учням загальноосвітніх шкіл взяти участь у засіданні круглого столу, присвяченого 35-й річниці Чорнобильської катастрофи, «УРОКИ ЧОРНОБИЛЯ».

Проведення заходу планується на 14 квітня 2021 р. о 13 годині в залі засідань Вченої ради Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (вул. Дж. Маккейна, 33, ауд. 220).

ПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:

1. Чорнобиль: вирок чи виклик? (доповідач – доц. Л.С. Тарасюк)

2. Від Чорнобильської трагедії до незалежності (доповідач – доц. А.М. Русначенко)

3. Чорнобильська катастрофа: хто несе політичну відповідальність? (доповідач – доц. В.А. Чумак)

4. Соціально-правові засади сталого розвитку територій техногенних катастроф: вітчизняний і зарубіжний досвід (доповідач – проф. М.П. Недюха)

5. Нормативне забезпечення прав громадян в умовах забруднення навколишнього середовища (доповідач – доц. В.А. Бортняк)

6. Проблеми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС (доповідач – доц. К.В. Бортняк)

7. Посттравматичний синдром після ЧАЕС (доповідач – ст. викл. О.А. Орловська)

8. Відображення проблем ядерної та екологічної безпеки в ігровому кіно другої половини ХХ – початку ХХІ ст. (доповідач – ст. викл. Чеканов В.Ю.)

Регламент доповіді – до 5 хвилин, участь у дискусії з будь-якого питання – до 3 хвилин.

Чекаємо пропозиції щодо участі всіх зацікавлених осіб та тем, що пропонуються для дискусії за електронною адресою:

tnu-ist.fil@ukr.net