Студенти з відзнаками, що навчаються на кафедрі фізичного виховання , спорту та здоров'я людини

В Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського на загальновузівській кафедрі фізичного виховання, спорту і здоров’я людини навчаються студенти з відзнаками:

 

Cпеціальність 017-магістри «Фізична культура і спорт»:

Брунс Валерій Анатолійович (чорний пояс 3 дан ТхеквондоWTF) – тренер вищої категорії, головний тренер національної збірної України серед юніорів 14-17 років, старший тренер студентської збірної України серед вихованців 3 МСМК (майстер спорту міжнародного класу), 10 МСУ (майстер спорту України), 2 Чемпіони Світу, 10 призерів і Чемпіонів Європи з тхеквондо.

Глушенко Дмитро Сергійович (чорний пояс 1 дан) – майстер спорту з Тхеквондо WTF (WorldTaekwondoFederation), дворазовий чемпіон України серед дорослих і молоді, учасник Чемпіонату Світу серед дорослих в Кореї, чемпіонату Європи у Великій Британії.

Алексюк Володимир Вікторович – український хокеїст, майстер спорту, виступає за ХК «Донбас» Донецьк Україна у Вищій хокейній лізі. У складі національної збірної України провів 11 матчів (1 гол), учасник чемпіонатів світу серед юніорської та молодіжної збірної України.

Алексюк Валентин Вікторович – український хокеїст, майстер спорту, виступає за ХК «Кривбас» Кривий Ріг Україна у Вищій хокейній лізі. Учасник чемпіонатів світу серед юніорської та молодіжної збірної України.

 

Cпеціальність 017-3-й курс «Фізична культура і спорт»:

Єгорова Аріна Сергіївна – кандидат у майстри спорту з САМБО (спортивні єдиноборства).

Ковінько Юлія Валеріївна – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, учасник та призер юніорської та молодіжної збірної України.

 

Cпеціальність 227-1-й курс «Фізична терапія, ерготерапія»:

ГоловчикДмитроАнатолійович – кандидат у майстри спорту з баскетболу, виступає за молодіжну команду БК «Хімік» м. Южне, Одеська область,Україна.

 

Cпеціальність 017-1-й курс «Фізична культура і спорт»:

Лисов Олександр Юрійович – кандидат у майстри спорту з гандболу, учасник юніорської та молодіжної збірної України.

 

Cпеціальність 227-магістри «Фізична терапія, ерготерапія»:

Вдовиченко Марія Аркадіївна – кандидат у майстри спорту з гандболу.

 

Cпеціальність 227-1-й курс «Фізична терапія, ерготерапія»:

РибянецьАнгеліна Юріївна – кандидат у майстри спорту з гандболу.

 

Cпеціальність 227-3-й курс «Фізична терапія, ерготерапія»:

Аврамова Ольга Ігорівна – кандидат у майстри спорту з гандболу.

 

Cпеціальність 017-1-й курс заочна форма навчання «Фізична культура і спорт»:

Савчук ІгорВасильович – кандидат у майстри спорту України по військовому баготоборстві, чотирьох разовий чемпіон України.