Партнери

Варшавський університет
Університет у Лодзі
Університет Башкент у Анкарі
Університет Акденіз у Антальї
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

     Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського  (ТНУ) – це заклад вищої освіти з багатою історією та величною академічною спадщиною. Так, на момент анексії Кримського півострова в 2014 році університет загалом мав 206 організацій-партнерів із різних куточків світу, 87 міжнародних проєктів і грантів про міжнародне співробітництво з університетами Німеччини, Греції, Франції, Китаю та багатьох інших країн. Все це дозволило забезпечити не тільки високий рівень надання освітніх послуг і гідні умови для нарощення академічно-наукового потенціалу, але й досягти всесвітнього визнання освітньо-науковою спільнотою.

     Переміщення ТНУ з анексованого Криму до міста Києва посприяло продовженню традицій навчального закладу. Не зважаючи на те, що були втрачені контакти з деякими стратегічними партнерами, університет продовжує роботу зі встановлення нових і відновлення старих зв’язків. Наразі Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського активно співпрацює близько з 40 закладами вищої освіти та організаціями-партнерами, серед яких представники Туреччини (Університет Башкент в Анкарі, Університет Акденіз в Анталії, Каппадокійський університет, Егейський університет, Університет Улудаг), Китаю (Уханський спортивний університет, Хенанський педагогічний університет, Північно Китайський університет водних ресурсів та енергетики), Польщі (Університет економіки в Бидгощі, Люблінський політехнічний університет, Університет управління та фінансів у Варшаві) та інших країн. Вже підписані угоди про спільну участь із декількома зарубіжними вузами за програмою Еразмус плюс. Також ТНУ плідно співпрацює з Британською радою, Американським посольством, Фондом Фулбрайта і Сороса в різних освітніх проєктах. 

     У відновленому університеті продовжують навчання іноземні студенти, які оцінили переваги та якість освіти. Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського відновлює партнерські зв’язки з університетами Європи, щоб його випускники могли вчитися за програмою подвійних дипломів.  

Стратегічними завданнями міжнародної діяльності ТНУ імені В. І. Вернадського є входження до глобального простору вищої освіти шляхом налагодження партнерських зв’язків із міжнародними освітніми закладами та громадськими організаціями, удосконалення освітнього процесу, наукової та культурної діяльності у відповідності з європейськими світовими стандартами, ініціювання міжнародної академічної мобільності.

     Відділ міжнародних зв’язків Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського докладає всіх зусиль, щоб не тільки реалізувати стратегію міжнародної діяльності, але й розширити та зміцнити авторитет університету на міжнародній арені. У своїй діяльності відділ керується чинним законодавством України, Статутом ТНУ імені В. І. Вернадського, наказами ректора, рішеннями Вченої ради, Положенням про відділ міжнародних зв’язків Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, Положенням про академічну мобільність Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, Стратегією інтернаціоналізації Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського та іншими чинними нормативно-правовими актами.

     Діяльність щодо налагодження міжнародних партнерських зв’язків із метою удосконалення освітнього процесу, академічної мобільності та наукової діяльності продовжується!

ЗАВАНТАЖИТИ ЛИСТ ПІДТРИМКИ

 
Дякуємо нашим партнерам за підтримку! 
 

“Як Ваші давні партнери, яким Україна запала глибоко до серця, шоковані ситуацією та висловлюємо Вам нашу велику підтримку перед обличчям безпрецедентної агресії росії проти України.

Керівництво нашого університету, наші співробітники,
студенти та соратники глибоко збентежені, і, перш за все,
шоковані фактом розв’язання збройного конфлікту, спрямованого
проти мирної нації, яка прагне досягати своїх цілей і мрій на
економічній, освітній, політичній основі. Ми не можемо і не
хочемо бути до цього байдужими, тому солідарні з Вами, дбаючи
як про наші професійні контакти, підтримуючи Ваші родини та
близьких.

Зіткнувшись із цією серйозною кризою, ми віримо, що
здоровий глузд переможе, і що незабаром ми зможемо
повернутися до повсякденної роботи та спілкування у мирному
часі. Від усієї душі бажаємо вам твердості, сили духу, перемоги,
миру та великого хороброго серця.

Канцлер Університету економіки в Бидгощі
Філіп Сікора” 

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

 • Університет економіки у Бидгощі+ (byd.pl)
 • Люблінська політехніка

 (http://ua.pollub.pl/ )

 • Академія економіко-гуманітарна у Варшаві++

(https://vizja.pl/ua/ )

   ТУРЕЦЬКА РЕСПУБЛІКА

КИТАЙСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА

США

КАНАДА

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

ПАРАГВАЙ

СЛОВАЧЧИНА

ШВЕЙЦАРІЯ

ІЗРАЇЛЬ

ФРАНЦІЯ

 • Центр культури і освіти “Шато де Артс”

АЗЕРБАЙДЖАН

 • Клуб східних єдиноборств та бойових мистецтв “Тогрул”
 • ГО “Молоді реформатори”
БЕЛЬГІЯ
 
ІНДОНЕЗІЯ
 
ГРУЗІЯ
 
МЕКСИКА
СПІВРОБІТНИЦТВО З BRITISH COUNCIL UKRAINE

 

В 2016-2017 році командою Таврійського національного університету було розроблено та подано проектні заявки щодо участі в Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України. Наш проект «Розвиток Інтернаціональної Компетентності Сучасного Університету» пройшов конкурсний відбір. Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України є інноваційним проектом з формування культури лідерства у вітчизняній вищій освіті. Програма поєднує серію навчальних модулів від провідних тренерів Фундації лідерства у вищій освіті (Велика Британія), можливість здійснення навчального візиту до британського партнерського вузу, а також практику лідерського потенціалу у формі роботи над інституційним проектом змін. Британська Рада впроваджує Програму з 2016 по 2019 рр. у партнерстві з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства для вищої освіти (Велика Британія), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У Програмі беруть участь університетські команди у складі 7 осіб, які об’єдналися для роботи над проектом інноваційних змін задля розвитку університету. Члени команди представляють усі ланки університетської спільноти – управлінську (ректор / проректор і керівник(и) структурних підрозділів), адміністративну, академічну та студентську. Кожен член команди відповідає за реалізацію певного напряму роботи над проектом змін, бере активну участь у діяльності команди і робить вагомий внесок в її успіх. У рамках Програми університетська команда відвідує навчальні модулі у форматі «5+2»: 5 осіб беруть участь у компоненті «Командне лідерство» («Team»), а 2 особи – у компоненті «Молоді лідери» («Young leaders»).

Основною метою нашого проекту, що пройшов конкурсний відбір, є розробка та впровадження ефективного механізму інтернаціоналізації університету. Цей процес є комплексним і складається з декількох етапів. Перший етап — ідентифікація можливостей університету шляхом проведення інституційного аудиту для визначення ключових потреб, пріоритетів та завдань, відновлення колишніх академічних партнерських зв’язків. Другий етап — розробка плану подальших дій.

Третій етап – створення відповідного підрозділу (відділу інноваційних проектів та міжнародного співробітництва), підбір персоналу відділу. Четвертий етап — проведення заходів, спрямованих на навчання (тренінгів) та інформування зацікавлених співробітників університету, завідувачів кафедр та студентів із питань, що стосуються інтернаціоналізації університету. П’ятий етап – розробка інформаційного ресурсу, формування бази даних партнерів, переклад сайту університету іноземними мовами. Шостий етап — створення відповідних робочих груп із залученням студентського самоврядування, інституту філології та журналістики, інших зацікавлених кафедр та підрозділів університету. Сьомий етап — напрацювання робочими групами пропозицій до концепції розвитку університету, що стосуються питань інтернаціоналізації. Реалізація даного проекту дозволить розвинути новий потенціал університету та підвищити його інституційну спроможність. Детальніше: https://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/leadership-development

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського приєднався до програми Британської Ради «English for Universities” (Англійська для університетів).

Цей проект розрахований на:

 • Викладачів англійської мови професійного спрямування та англійської мови для академічних цілей;
 • Викладачів фахових дисциплін, що викладають англійською мовою, використовують англійську мову для досліджень чи міжнародної діяльності;
 • Студентів, для яких знання англійської мови є частиною вимог курсу чи окремого завдання університету (не враховуючи студентів, які вивчають англійську як спеціальність)

Британська Рада в Україні вийшла з ініціативою розпочати проект «Англійська мова для університетів» у грудні 2013 року після того, як Міністерство освіти визначило покращення рівня володіння англійською в університетах одним із пріоритетів своєї діяльності.

Мета проекту – зробити внесок у процес якісних змін щодо рівня володіння англійською мовою як викладачів, так і студентів вищих навчальних закладів України, що дозволить їм брати більш активну участь у заходах на міжнародному рівні.

Цілі проекту – сприяти процесу нарощування сталого потенціалу у галузі викладання англійської мови, для покращення володіння англійською мовою до рівня В2/С1 згідно зі шкалою Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти; сприяти запровадженню стандартів володіння англійською мовою у вищих навчальних закладах України.

Досягнення цілей здійснюється на основі експертних оцінок та рекомендацій консультантів Британської Ради.

З 8 по 12 липня викладачі ТНУ з фахових дисциплін пройшли тренінги із ATE (Acedemic Teaching Excellence).

З 14 по 19 липня викладачі англійської мови в ТНУ проходили тренінги, де вони ознайомлювались із практикою викладання ESP (English for Specific Purposes).

14 листопада в ТНУ був проведений методичний семінар для англомовних викладачів ТНУ в рамках програми British Council Ukraine “Англійська для університетів» (English for Universities). За результатами учасники отримали сертифікати.

В ТНУ планується впровадження викладання курсів різнопланових дисциплін англійською мовою.

Детальніше:

https://www.britishcouncil.org.ua/teach/projects/english-universities

СПІВРОБІТНИЦТВО З Guangdong Huashang Education Technology Co., Ltd.

Центр китайсько-українського співробітництва Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського
Провідні спеціальності: економіка, менеджмент, педагогіка, психологія, музичне мистецтво та ін.
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського набуває популярності на міжнародному ринку освітніх послуг. Водночас залучення іноземних студентів на навчання в університеті є одним із пріоритетних напрямків діяльності.
Для реалізації цих завдань у Таврійському державному університеті імені Вернадського було проведено декілька конференцій та онлайн-конференцій, спрямованих на популяризацію університетського ринку іноземної освіти. Після однієї з цих зустрічей 15 серпня 2022 року було досягнуто угоди про співпрацю з China Guangdong Huashang Education Technology Co., Ltd.
Компанія-партнер Guangdong Huashang Education Technology Co., Ltd. представляє інтереси Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського в Китаї та здійснює набір іноземних студентів за власні кошти для подальшого навчання уТаврійському національному університеті імені В. І. Вернадського на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі. Для цього, за потреби, будуть підготовлені та організовані університетські делегації для участі в освітніх виставках.

塔夫里维尔那茨基国立大学中乌合作中心
优势专业:经济学、管理学、教育学、心理学、音乐艺术等
STUDY IN
UKRAINE

特殊情况期间不影响就读可上网课
全日制一年半硕士每专业招生人数仅10人!全日制博士招生人数10人!

塔夫里维尔那茨基国立大学在国际教育服务市场上越来越受欢迎。同时,吸引外国学生来校学习是该校的优先任务之一。
为了执行这些任务,在塔夫里维尔那茨基国立大学举行了一些旨在普及大学对外教育市场的会议和在线会议。其中一次会议后,于 2022年8月15日与中国广东华商教育科技有限公司达成协议,
合作公司广东华商教育科技有限公司代表V.I. Vernadsky Tavria国立大学在中国的利益,并招募自费的外国学生在以V.I. Vernadsky命名的Tavria国立大学学习本科,硕士和研究生。 为此,如有必要,将准备和组织大学代表团参加教育展览,在教育机构,大学和学院之间建立联系,这将得到Tavria Vernadsky国立大学所有相关员工的支持!

ІНОЗЕМНІ КОНФЕРЕНЦІЇ
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві», яка відбудеться 06-07 липня 2023 р. у м. Київ (Україна). Деталі за покликанням: https://agroeco.org.ua/novini/mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferencija-ekologichna-bezpeka-ta-zbalansovane-prirodokoristuvannja-v-agropromislovomu-virobnictvi-6-7-lipnja-2023-roku/
 • Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «AN INTEGRATED APPROACH TO SCIENCE MODERNIZATION: METHODS, MODELS AND MULTIDISCIPLINARITY», яка відбудеться 07 липня 2023 р. у м. Відні (Австрія). Деталі за покликанням: https://ukrlogos.in.ua/ua_conference.html
 • Запрошуємо взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «EUROPEAN SCIENTIFIC CONGRESS», яка відбудеться 10-12 липня 2023 р. у м. Мадрид (Іспанія). Деталі за покликанням: https://sci-conf.com.ua/
 • Запрошуємо взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENCE AND INNOVATION OF MODERN WORLD», яка відбудеться 13-15 липня 2023 р. у м. Лондон (Великобританія). Деталі за покликанням: https://sci-conf.com.ua/
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції «Передові технології в інформаційно-комунікаційній інженерії», яка відбудеться 17-20 липня 2023 р. у м. Одеса (Україна). Деталі за покликанням: https://mgu.edu.ua/en/sci-conferences/tpost/vfdbr69ot1-mzhnarodna-konferentsya-peredov-tehnolog
 • Запрошуємо взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «PROGRESSIVE RESEARCH IN THE MODERN WORLD», яка відбудеться 20-22 липня 2023 р. у м. Бостон (США). Деталі за покликанням: https://sci-conf.com.ua/
 • Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародний літній науковий симпозіум «Інноватика в сучасній освіті та науці: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 28-29 липня 2023 р. у м. Одеса (Україна). Деталі за покликанням: https://novaosvita.com/28-29-07-2023/
 • Запрошуємо взяти участь у XХXІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку»,  яка відбудеться 07 червня 2023 р. у м. Паола (Мальта). Деталі за покликанням: http://perspectives.pp.ua/index.php/np/conferences  
 • Запрошуємо взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «МІЖНАРОДНА БЕЗПЕКА У СВІТЛІ  СУЧАСНИХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ: КРАЇНИ БАЛТІЇ – УКРАЇНА: ЄДНІСТЬ, ПІДТРИМКА, ПЕРЕМОГА», яка відбудеться 08 червня 2023 р. у м. Київ (Україна). Деталі за покликанням: https://kneu.edu.ua/ua/mignarodna_confa_mbessgv_2023/
 • Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «РОЗУМНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МІСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ», яка відбудеться 08-10 червня 2023 р. у м. Харків (Україна). Деталі за покликанням: https://science.kname.edu.ua/naukova-diialnist/nashi-konferentsii
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Концептуальні шляхи розвитку науки та освіти», яка відбудеться 09-10 червня 2023 р. у м. Львів (Україна). Деталі за покликанням: http://lviv-forum.inf.ua/conf4.html
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему: «НАУКА В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ: ПРОБЛЕМИ І ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ», яка відбудеться 09-10 червня 2023 р. у м. Рига (Латвійська Республіка). Деталі за покликанням: https://molodyivchenyi.ua/index.php/cooperation/conferences
 • Запрошуємо взяти участь у XVII Міжнародній науковій конференції «ОЛЬВІЙСЬКИЙ ФОРУМ-2023: СТРАТЕГІЇ КРАЇН ПРИЧОРНОМОРСЬКОГО РЕГІОНУ В ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ», яка відбудеться 15-16 червня 2023 р. у м. Миколаїв (Україна). Деталі за покликанням: https://vsau.org/assets/images/content/nauka/konferencii_22-23/Olviuskiu-forym-2023.pdf
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції«Практичні та теоретичні питання розвитку науки та освіти», яка відбудеться 19-20 червня 2023 р. у м. Львів (Україна). Деталі за покликанням: http://lviv-forum.inf.ua/conf5.html
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія і практика сучасної науки та освіти», яка відбудеться 29-30 червня 2023 р. у м. Львів (Україна). Деталі за покликанням: http://lviv-forum.inf.ua/conf1.html
 • Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науковій конференції студентів і молодих вчених «Травневі студії 2023: історія та міжнародні відносини в інформаційному протистоянні», яка відбудеться 04 травня 2023 р. у м. Вінниця (Україна). Деталі за покликанням: https://hist.donnu.edu.ua/iii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferencziya-travnevi-studiyi/
 • Запрошуємо взяти участь у 27 Міжнародному молодіжному форумі «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті», який відбудеться 10-12 травня 2023 р. Деталі за покликанням: https://lib.nure.ua/molodizhnij-forum23?fbclid=IwAR3JGS8VcGgbAjkrehTWbanSQ9cfgw327QHHRTVmssASI-MSaHxl6YBPoOE#author_paper
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції «INFORMATION SOCIETY AND UNIVERSITY STUDIES (IVUS 2023)», яка відбудеться 12 травня 2023 р. у м. Каунас (Литва). Деталі за покликанням: https://ivus.ktu.edu/
 • Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Прикладне значення фізичної та військової підготовки у майбутній професії», яка відбудеться 16-17 травня 2023 р. Деталі за покликанням: https://www.dnu.dp.ua/docs/ndc/ogoloshennya/konferencii/2023/Prukl_znuch_16_17_05_23.pdf
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції молодих учених та аспірантів «ІЕФ-2023», яка відбудеться 15-18 травня 2023 р. у м. Ужгород (Україна). Деталі за покликанням: http://www.iep.org.ua/content/conferenc/iep_2023/index.html?fbclid=IwAR3OU0wnbasBTmJfujJd9JOZULqMUXrTQZz_M7oCkA1Md_OHPVKKatqA54M
 • Запрошуємо взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених», яка відбудеться 18 травня 2023 р. у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди. Деталі за покликанням: https://www.dnu.dp.ua/docs/ndc/2023/Nauka%20ta%20osvita%20v%20doslidzhenniakh_18_05_23.pdf
 • Запрошуємо взяти участь у VІІІ Українсько-польському науковому форумі, який відбудеться 18-19 травня 2023 р. у м. Львів (Україна) в рамках реалізації проєкту «Ініціатива ЄС «Східне партнерство: можливості для України» «EaP – Initiative» за підтримки Програми ЄС Еразмус+, напряму Жан Моне. Деталі за покликанням: https://science.lpnu.ua/uk/forum-ua-pl-8
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній відеоконференції «AD ORBEM PER LINGUAS. ДО СВІТУ ЧЕРЕЗ МОВИ», яка відбудеться 18-19 травня 2023 р. Деталі за покликанням: https://knlu.edu.ua/news-research/item/331-mizhnarodna-naukovopraktychna-videokonferentsiia-ad-orbem-per-linguas-do-svitu-cherez-movy.html
 • Запрошуємо взяти участь у ІІІ Міжнародному семінарі «Інноваційні підходи вирішення екологічних проблем» (IASEI-WS’2023) і «Міжнародний семінар зі сталої енергетики» (SEnW-2023) у межах «4th International conference on sustainable futures: environmental, technological, social and economic matters», який відбудеться 23 травня 2023 р. Деталі за покликанням: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=9536
 • Запрошуємо взяти участь у 4TH INTERNATIONAL CONFERENCE ON SUSTAINABLE FUTURES: ENVIRONMENTAL, TECHNOLOGICAL, SOCIAL AND ECONOMIC MATTERS, яка відбудеться 23-26 травня 2023 р. у м. Кривий Ріг (Україна). Деталі за покликанням: https://icsf.ccjournals.eu/2023/index4.html
 • Запрошуємо взяти участь у XXVI Міжнародній конференції пам’яті Вілена Сергійовича Горського «Colloquium Mediaevale: інтелектуальна історія України та Європи середньовічної й ранньомодерної доби», яка відбудеться 30-31 травня 2023 р. Деталі за покликанням:  https://www.dnu.dp.ua/docs/ndc/ogoloshennya/konferencii/2023/Colloquium%20Mediaevale_30_31_05_21.pdf
 • Запрошуємо взяти участь у XХIX Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбудеться 07 лютого 2023 року, у м. Тепліце (Чехія). Деталі за покликанням: http://perspectives.pp.ua/index.php/np/conferences
 • Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретичні та практичні аспекти розвитку науки та освіти», яка відбудеться 9-10 лютого 2023 р. у м. Львів (Україна). Деталі за покликанням:  http://lviv-forum.inf.ua/conf2.html  
 • Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Суспільство, економіка, право: теорія, методологія, концепції розвитку», яка відбудеться 10-11 лютого 2023 р. у м. Києві (Україна). Дедлайн подачі матеріалів 10 лютого (включно). Деталі за покликанням: https://novaosvita.com/10-11-02-2023/ 
 • Запрошуємо взяти участь у 10-тій Міжнародній конференції з цукрової та суміжних галузей промисловості (ICSII 2023), яка відбудеться 11-14 лютого 2023 року в Асуані (Єгипет). Деталі за покликанням: http://aun.aun.edu.eg/conferences/ICSII10/index.php
 • Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC RESEARCHES AND METHODS OF THEIR CARRYING OUT: WORLD EXPERIENCE AND DOMESTIC REALITIES (НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА МЕТОДИ ЇХ ПРОВЕДЕННЯ: СВІТОВИЙ ДОСВІД ТА ВІТЧИЗНЯНІ РЕАЛІЇ)», яка відбудеться 17 лютого 2023 р. у Вінниці (Україна). Дедлайн подачі матеріалів 13 лютого (включно). Деталі за покликанням: https://www.ukrlogos.in.ua/ua_conference_17_02_2023_grail.php#
 • Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасної науки та освіти», яка відбудеться 18-19 лютого 2023 р. у м. Львів (Україна). Деталі за покликанням: http://lviv-forum.inf.ua/conf3.html
 • Запрошуємо взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції«Інноваційні наукові дослідження: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 27-28 лютого 2023 р. у м. Києві (Україна). Дедлайн подачі матеріалів 27 лютого (включно). Деталі за покликанням: https://novaosvita.com/27-28-02-2023/
 • Запрошуємо Вас до участі вХІ Міжнародній Антарктичній Конференції, присвяченій 160-річчю з дня народження В.І. Вернадського – першого президента Української академії наук, засновника вчення про ноосферу, яка триватиме з 10 до 12 травня 2023 року в м. Києві в режимі відеоконференції. Для участі в конференції до 1 лютого 2023 р. Деталі за покликанням: http://uac.gov.ua/international-cooperation/mak/xi-international-antarctic-conference-ua/
 • Запрошуємо взяти участь XХVІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбудеться 07 січня 2023 року, у м. Лімасол (Кіпр). Деталі за покликанням: http://perspectives.pp.ua/index.php/np/conferences
 • Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC PROGRESS: INNOVATIONS, ACHIEVEMENTS AND PROSPECTS», яка відбудеться 9-11 січня 2023 року у м. Мюнхен (Німеччина). Деталі за покликанням: munich@sci-conf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у XVI Міжнародній науковій конференції, яка відбудеться 15-22 січня 2023 р. у м. Хайдусобосло (Угорщина). Деталі за покликанням: http://iftomm.ho.ua/pages/confer-hungary.html
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції з комп’ютерних наук, інжинірингу та освітніх технологій (ICCSEEA–2023), яка відбудеться 22-23 січня 2023 р. у м. Київ (Україна). Деталі за номером (097) 193-44-25 та покликанням: https://www.icics.net/conferences.html
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції з науки та технологій для сталого розвитку – катастрофи та здоров’я, яка відбудеться 25-26 січня 2023 р. в онлайн форматі (Японія). Деталі за покликанням: https://council.science/uk/events/intl-conference-disaster-health/
 • Запрошуємо взяти участь у XVII Міжнародній науково-технічній конференції «Досвід розробки і застосування САПР»(17th International Conference on The experience of designing and application of CAD systems, CADSM’2023), яка відбудеться 22–25 лютого 2023 року р. у м. Ярославі (Польща). Крайній термін подання матеріалів – 1 січня 2023 року. Деталі за покликанням: https://cadsm.lpnu.ua/
 • Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «PROGRESSIVE RESEARCH IN THE MODERN WORLD», яка відбудеться 1-3 грудня 2022 р. у м. Бостон, США. Деталі за покликанням: boston@sciconf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ НОРМ ПРАВА», яка відбудеться 2-3 грудня 2022 р. у м. м. Кременчук. Деталі за покликанням: https://cuesc.org.ua/anonsi/conf_kmonu_law/
 • Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC PROGRESS: INNOVATIONS, ACHIEVEMENTS AND PROSPECTS», яка відбудеться 4-6 грудня 2022 р. у м. Мюнхен, Німеччина. Деталі за покликанням: munich@sciconf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у XXII Міжнародній науково-технічній конференції «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ARTIFICIAL INTELLIGENCE AND INTELLEGENT SYSTEMS (AIIS’2022)», яка відбудеться 8-9 грудня 2022 р. у м. Київ. Подання заявок на участь до 25 листопада 2022 р. Деталі за покликанням: http://www.ipai.net.ua/aiis-uchast?utm_source=mail&utm_campaign=send27092022&utm_
 • Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES», яка відбудеться 9 грудня 2022 р. у м. Кембридж, Великобританія. ПРИЙОМ МАТЕРІАЛІВ: до 5 грудня. Деталі за покликанням: https://ukrlogos.in.ua/ua_conference.html
 • Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENCE AND INNOVATION OF MODERN WORLD», яка відбудеться 21-23 грудня 2022 р. у м. Лондон, Великобританія. Деталі за покликанням: london@sciconf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Роль інновацій в трансформації образу сучасної науки», яка відбудеться 23-24 грудня 2022 р. у м. Київ. Деталі за покликанням: https://novaosvita.com/23-24-12-2022/
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Розвиток фізичної культури та спорту в умовах воєнного стану», яка відбудеться 05-06 жовтня 2022 р. у м. Ченстохов, Республіка Польща. Деталі за покликанням: https://cuesc.org.ua/anonsi/conf_czestochowa_phys_ed/
 • Запрошуємо взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Modern, relevant and popular research of world science», яка відбудеться 04-07 жовтня у м. Токіо, Японія. Прийом матеріалів до 02 жовтня. Деталі за покликанням: https://isg-konf.com/uk/modern-relevant-and-popular-research-of-world-science/
 • Запрошуємо взяти участь у XХV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбудеться 07 жовтня 2022 р. у м. Рига, Латвія. Деталі за покликанням: http://perspectives.pp.ua/index.php/np/conferences
 • Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Development of modern science, experience and trends», яка відбудеться у м. Бостон, США. Прийом матеріалів до 09 жовтня. Деталі за покликанням: https://isg-konf.com/uk/development-of-modern-science-experience-and-trends/
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Території інновацій: стратегії, цінності та пріоритети» (TISVP-2022), яка відбудеться 20 жовтня 2022 р. Деталі за покликанням: https://iidskt.org.ua/conference_tisvp/.
 • Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науковій конференції “Людина як цілісність: Традиції та інновації», яка відбудеться 20 жовтня 2022 р. (у дистанційній формі). Реєстрація до 05 жовтня 2022 р. Деталі за покликанням: https://onmedu.edu.ua/events/v-mizhnarodna-naukova-konferencija-ljudina-jak-cilisnist-tradicii-ta-innovacii/
 • Запрошуємо взяти участь у І Міжнародній конференції «Відкрита наука та інновації в Україні», яка відбудеться 27-28 жовтня 2022 р. у м. Києві. Деталі за покликанням: https://conference.dntb.gov.ua/
 • Запрошуємо взяти участь у ХІV-й Міжнародній науково-практичній конференції з проблем маркетингу та логістики, яка відбудеться 28-29 жовтня 2022 р. дистанційно. Реєстрація до 10 жовтня 2022 р. Деталі за покликанням: http://ml.lp.edu.ua/?page_id=4254

 

 

 

 • Запрошуємо взяти участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENCE IN THE ENVIRONMENT OF RAPID CHANGES», яка відбудеться 06–08 вересня 2022 р. у м. Брюссель, Бельгія. Деталі за покликанням: https://interconf.top/ua_interconf-belgium.html
 • Запрошуємо взяти участь у XХIV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбудеться 07 вересня 2022 р., м. Орхус, Данія. Деталі за покликанням: http://perspectives.pp.ua/index.php/np/conferences
 • Запрошуємо взяти участь у конференції «Шанс на науку – 2022», яка відбудеться 08–09 вересня 2022 р. у м. Лепциг, Німеччина. Деталі за покликанням: https://www.dnu.dp.ua/view/konferenchii
 • Запрошуємо взяти участь у 5-й Міжнародній науковій конференції «Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті», яка відбудеться 15–16 вересня 2022 р. у м. Катовіце, Польща. Деталі за покликанням: : https://cutt.ly/rmQXQQS
 • Запрошуємо взяти участь у International Malatya Gastronomy, Culture and Tourism Congress, що відбудеться  16-18 вересня 2022 р. у м. Малатья, Туреччина. Деталі за покликанням: https://www.iksadkongre.com/gastronomy
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Competitiveness and Innovation in the Knowledge Economy”,яка відбудеться 23-24 вересня 2022 р. у м. Кишинів, Молдова. Деталі за покликанням: https://conference.ase.md/ 

 

 

 

 

 

 • Запрошуємо взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції EURASIAN SCIENTIFIC DISCUSSIONS, яка відбудеться 3-5 липня 2022 року в Барселоні (Іспанія). Детальна інформація за покликанням: https://sci-conf.com.ua/vi-mezhdunarodnaya-nauchno-prakticheskaya-konferentsiya-eurasian-scientific-discussions-3-5-iyulya-2022-goda-barselona-ispaniya/
 • Запрошуємо взяти участь у ХХХVІ Міжнародній інтернет — конференції «SCIENCE FOR THE XXI CENTURY: A NEW COMMITMENT», яка відбудеться7-8 липня 2022 р. у Чикаго (США). Деталі за покликанням: el-conf.com.ua/публікація-за-кордоном
 • Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE, яка відбудеться 8 липня 2022 р. в Парижі (Франція). Прийом матеріалів: до 4 липня (включно). Детальна інформація за покликанням: https://ukrlogos.in.ua/ua_conference.html
 • Запрошуємо взяти участь у XIII Міжнародній науково-практичній конференції INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE, яка відбудеться 6-8 липня 2022 року в Манчестері (Великобританія). Детальна інформація за покликанням: https://sci-conf.com.ua/xiii-mezhdunarodnaya-nauchno-prakticheskaya-konferentsiya-international-scientific-innovations-in-human-life-6-8-iyulya-2022-goda-manchester-velikobritaniya/
 • Запрошуємо взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції FEATURES OF THE DEVELOPMENT OF MODERN SCIENCE IN THE PANDEMIC’S ERA, яка відбудеться 15 липня 2022 р. в Берліні (Німеччина). Прийом матеріалів: до 11 липня (включно). Детальна інформація за покликанням: https://ukrlogos.in.ua/ua_conference.html
 • Запрошуємо взяти участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції Scientific research in XXI century, яка відбудеться 16-18 липня 2022 у м. Оттава (Канада). Прийом матеріалів: до 6 липня (включно). Детальна інформація за покликанням: https://interconf.top/
 • Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції Scientific goals and purposes in XXI century, яка відбудеться 19-20 липня 2022 у м. Сіетл (США). Прийом матеріалів: до 9 липня (включно). Детальна інформація за покликанням: https://interconf.top/ua_interconf-usa-ici.html
 • Запрошуємо взяти участь у 11-й Міжнародній конференції з передових комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ICAIT 2022), яка відбудеться 23-24 липня 2022 р. у Торонто (Канада). Прийом матеріалів: до 25 червня (включно). Детальна інформація за покликанням: https://itcse2022.org/icait/index
 • Запрошуємо взяти участь у ХХХІV Міжнародній інтернет — конференції «SCIENCE AND INDUSTRY», що запланована на 1-2 червня 2022 року у м. Берлін (Німеччина). Деталі за посиланням:el-conf.com.ua/публікація-за-кордоном
 • Запрошуємо взяти участь у XХI Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», що запланована на 7 червня 2022 року у м. Дебрецен (Угорщина). Деталі за посиланням: http://perspectives.pp.ua/index.php/np/
 • Запрошуємо взяти участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «Innovative development in the global science», що запланована на 6–8 червня 2022 р. у м. Бостон (США). Деталі за посиланням: https://interconf.top/ua_interconf-usa-2.html
 • Запрошуємо взяти участь у XXII Міжнародній науково-практичній конференції «Multidisciplinary academic research, innovation and results», що запланована на 07-10 червня 2022 р. у м. Прага (Чехія). Деталі за посиланням: https://isg-konf.com/
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній Карабахській конференції з соціальних і гуманітарних наук, що запланована на 7–10 червня 2022 р. в Азербайджані м. Бостон (США). Деталі за посиланням: https://www.karabaghconference.com/
 • Запрошуємо взяти участь у II МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕОРЕТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «CURRENT ISSUES OF SCIENCE, PROSPECTS AND CHALLENGES», що запланована на 10 червня 2022 року у м. Сідней (Австралія). Деталі за посиланням:  https://ukrlogos.in.ua/ua_conference_10_06_2022_scientia.php?
 • Запрошуємо взяти участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC PROGRESSIVE METHODS AND TOOLS», що запланована на 16-18червня, 2022 р. у м. Рига (Латвія). Деталі за посиланням:  https://interconf.top/ua_interconf-latvia.html
 • Запрошуємо взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Theory and practice of science: key aspects», що запланована на 19–20 червня 2022 р. у м. Рим (Італія). Деталі за посиланням: https://interconf.top/
 • Запрошуємо взяти участь у XXIV Міжнародній науково-практичній конференції «Multidisciplinary academic notes. Science research and practice», що запланована на 21-24 червня 2022 року у м. Мадрид (Іспанія). Деталі за посиланням: https://isg-konf.com/uk/oplata-ua/
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції зі світової практики міждисциплінарних наукових досліджень (присвячується 100-річчю «Грузинського технічного університету – ГТУ»), що запланована на 24-26 червня 2022 року у м. Тбілісі (Грузія). Деталі за посиланням: info@sciencegeorgia.com
 • Запрошуємо взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENCE, INNOVATIONS AND EDUCATION: PROBLEMS AND PROSPECTS», що запланована на 4-6 травня 2022 року у м.Токіо (Японія). Веб-сторінка конференції: tokyo@sciconf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «INTERDISCIPLINARY RESEARCH: SCIENTIFIC HORIZONS AND PERSPECTIVES», що запланована на 6 травня 2022 року у м. Вільнюс (Литва). Веб-сторінка конференції: in.ua/ua_conference_06_05_2022_scientia.php
 • Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «EURASIAN SCIENTIFIC DISCUSSIONS», що запланована на 8-10 травня 2022 року у м. Барселона (Іспанія). Веб-сторінка конференції: barca@sciconf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у ХI Міжнародній науково-практичній конференції «INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE», що запланована на 11-13 травня 2022 року у м. Манчестер (Великобританія). Веб-сторінка конференції: manchester@sciconf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у конференції «INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE», що запланована на 14 травня 2022 року у м. Стамбул (Туреччина). Веб-сторінка конференції: docs @ cs.univie.ac.at
 • Запрошуємо взяти участь у «ІІ світовій молодіжній конференції», що запланована на 19-20 травня 2022 року у м. Анкара (Туреччина). Веб-сторінка конференції: org

 

 • Запрошуємо взяти участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції MODERN SCIENCE: INNOVATIONS AND PROSPECTS, що запланована на 3-5 квітня 2022 р. у м. Стокгольм (Швеція). Веб-сторінка конференції: sweden@sci-conf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції SCIENCE, INNOVATIONS AND EDUCATION: PROBLEMS AND PROSPECTS, що запланована на 6-8 квітня 2022 р. у м. Токіо (Японія). Веб-сторінка конференції: tokyo@sci-conf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції EURASIAN SCIENTIFIC DISCUSSIONS, що запланована на 10-11 квітня 2022 р. у м. Барселона (Іспанія). Веб-сторінка конференції: barca@sci-conf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у X Міжнародній науково-практичній конференції INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE, що запланована на 13-15 квітня 2022 р. у м. Манчестер (Великобританія). Веб-сторінка конференції: manchester@sci-conf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції MODERN DIRECTIONS OF SCIENTIFIC RESEARCH DEVELOPMENT, що запланована на 20-22 квітня 2022 р. у м. Чикаго (США). Веб-сторінка конференції: chicago@sci-conf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS, що запланована на 24-26 квітня 2022 р. у м. Берлин (Німеччина). Веб-сторінка конференції: berlin@sci-conf.com.ua
 • Запрошуємо взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції INNOVATIONS AND PROSPECTS OF WORLD SCIENCE, що запланована на 28-30 квітня 2022 р. у м. Вайкувер (Канада). Веб-сторінка конференції: vancouver@sci-conf.com.ua

Завантажити

 • Запрошуємо взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC RESEARCH IN XXI CENTURY», що запланована на 6 – 8 березня, 2022 р. в Оттаві (Канада). Веб-сторінка конференції: https://interconf.top/interconf-canada.html
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції з соціальних та гуманітарних наук (ICSSH), що запланована на 8-09 березня 2022 р. у Барселоні (Іспанія). Веб-сторінка конференції: https://sshraevents.org/conference/barcelona-icssh-08-09-mar-2022
 • Запрошуємо взяти участь у 8 -й Міжнародній конференції з мереж і комунікацій (NCO 2022), що запланована на 19-20 березня 2022 р. у Відні (Австрія). Веб-сторінка конференції: https://icaita2022.org/nco/index
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції з викладання, освіти та навчання, що запланована на 21-22 березня у Парижі (Франція). Веб-сторінка конференції: https://teraevents.org/conference/paris-ictel-21-22-mar-2022
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції з бізнесу, економіки, права, мови та психології (ICBELLP), що запланована на 23-24 березня у Парижі (Франція). Веб-сторінка

конференції: https://icbellp.org/conference/paris-icbellp-23-24-mar-2022

 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції з соціальних наук, бізнесу та економіки, що запланована на 26 березня 2022 р. у | Флоренції (Італія). Веб-сторінка конференції: http://apnconference.rf.gd/icsbe-26mar-22/
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції з великих даних і машинного навчання (BDML 2022), що запланована 26-27 березня 2022 р. в Сіднеї (Австралія). Веб-сторінка конференції: https://ccsea2022.org/bdml/index
 • Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції з досягнень в освіті та соціальних науках, що запланована на 27 березня 2022 р. у Варшаві (Польща). Веб-сторінка конференції: http://iferd.epizy.com/icaes-mar-27-2022/
 • Запрошуємо взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC HORIZON IN THE CONTEXT OF SOCIAL CRISES», що запланована на 2 6 – 2 8 березня, 2022 р. у Токіо (Японія). Веб-сторінка конференції: https://interconf.top/interconf-japan.html
 • Запрошуємо взяти участь у 32-й Міжнародній конференції з інновацій в області «Наука, інженерія, технології та природні ресурси» (SETNR-22), що запланована на  28-30 березня 2022 року в Дубаї (ОАЕ). Веб-сторінка конференції: http://fenp.org/conference/283 

 

 

 

 


Відповідальний за інформаційне наповнення сторінки: начальник відділу міжнародних зв’язків