Навчально-науковий інститут “Академія мистецтв імені С. С. Прокоф’єва”

В. о. директора

АНТОНЕНКО Микола Іванович

народний артист України, професор

В. о. завідувача кафедри

МАРЧЕНКО Валерій Віталійович

заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, кандидат мистецтвознавства, в.о. професора

 

ІНФОРМАЦІЯ

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

Академія мистецтв імені С. С. Прокоф’єва

Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського

Оголошує набір студентів на 2021-2022 навчальний рік за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво»: спеціалізації «Вокал» та «Інструментальне виконавство» першого (бакалавр) та другого (магістр) рівнів вищої освіти.

Умови вступу до Академії мистецтв ім. С. С. Прокоф’єва розміщені на сайті Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (https://www.tnu.edu.ua).

Якщо Ви мрієте стати успішним, то Академія мистецтв імені С. С. Прокоф’єва саме для Вас. Це вищий навчальний заклад нового типу, який поєднує навчання з концертною діяльністю не тільки в Україні, а й за кордоном! Стажування у кращих творчих колективах світу надасть Вам можливість отримати контракт, що забезпечить Вас улюбленою та високооплачуваною роботою.

Після закінчення Академії Ви отримаєте диплом європейського зразка від Swiss Montreux Business School (Швейцарської вищої бізнес – школи), який забезпечить випускникам легальне працевлаштування в будь-яких країнах світу.

Академія здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

ОСВІТНЬО –ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО. ВОКАЛ» Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

ОСВІТНЬО –ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО. ВОКАЛ»  Другого (магістерського) рівня вищої освіти;

ОСВІТНЬО –ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО. ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО» Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

ОСВІТНЬО –ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО. ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО»  Другого (магістерського) рівня вищої освіти

НОВИНИ ТА ВИЗНАЧНІ ПОДІЇ

ВІДРОДЖЕННЯ ТВОРЧОЇ ВЗАЄМОДІЇ ДВОХ МУЗИЧНИХ АКАДЕМІЙ


НМАУ ім. П. І. Чайковського підтримує професорсько-викладацький склад Донецької консерваторії, який був вимушений перебратися з окупованих районів Донбасу. Сьогодні відбулась історична і знакова подія в мистецькому та політичному житті України: між Національною музичною академією України імені П. І. Чайковського в особі ректора Тимошенка Максима Олеговича та Академією мистецтв імені С. С. Прокоф’єва в особі директора Антоненка Миколи Івановича було укладено договір про співробітництво.


На зустрічі також був присутнім Валерій Віталійович Марченко – радник Державного секретаря Міністерства культури України Ростислава Володимировича Карандєєва. Метою взаємодії сторін є розповсюдження передового досвіду в галузі культури і мистецтва, а також ефективний обмін науковими та навчально-методичними досягненнями. Сподіваємось на плідну творчу співпрацю на благо розвитку культури та удосконалення змісту мистецької освіти України!

Контакти

Антоненко Микола Іванович
+39 050 863 52 29
Марченко Валерій Віталійович
+38 067 992 22 89; +38 050 863 52 29, dec_art@tnu.edu.ua
Електронна адреса Академії:
Адреса Академії:
м. Київ, вул. Джона Маккейна 33, каб. 315
Додаткову інформацію можете отримати написавши на e-mail:

 

 

 

 

 

 


Відповідальний за інформаційне наповнення сторінки: директор інституту та завідувачі кафедр (відповідно до своїх повноважень)