Університет третього віку

Основною метою соціального проекту «Університет третього віку» – реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей.

Університет третього віку надає студентам 55+  необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання та усвідомлення, що життя продовжується і межі пізнання не існує.

Університет третього віку дозволить старшому поколінню розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами, а також адаптуватися до викликів сьогодення.

У рамках проекту студентам 55+ запропоновано широку та різноманітну програму навчання, кіно-кейси й багато цікавих заходів.

 

«Університет Третього віку» Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського запрошує на курси «Основи цифрової грамотності» дорослих людей, які бажають не відставати від реалій сьогодення та оволодіти сучасними засобами комунікації (комп’ютер, Інтернет, соціальні мережі, гаджети тощо).

Детальну інформацію можна дізнатися за адресою:

м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33, каб. 301 або за телефоном: 529-57-67

«Університет Третього віку» Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського запрошує дорослих людей та всіх бажаючих на курси польської мови (обсяг – 18 годин).

Детальну інформацію можна дізнатися за адресою:

м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33, каб. 301 або за телефоном: 529-57-67

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського продовжує роботу “Університету третього віку” в рамках проекту Європейського Союзу TEMPUS Ne544517 з надання освітніх послуг людям золотого віку.

Останнім часом B Україні кардинально змінилося ставлення до людей поважного віку як у суспільній свідомості, так i B науковому співтоваристві. Суспільство стикається з ситуацією, коли потрібно забезпечувати соціалізацію великої кількості літніх людей. Це викликає необхідність створювати новий сегмен вікового навчання та організації дозвілля, що буде направлений на роботу саме з літніми людьми.

Пропонуються проекти, які розраховані на людей похилого віку. Головна іхня Особливість у тому, що в них надають допомогу не людям у похилому віці, а літні люди самі стають активними учасниками процесу. Послуги, які пропонуються слухачам” Університету третього віку” базуються виключно на спеціалізації існуючих інститутів у структурі Університету, а саме:

  • IT — (Інтернет, соціальні мережі, комп’ютер, гаджети)
  • Психологія взаємовідносин різного віку (соціологія, культурологія)
  • Фінансова грамотність (оптимізація життя на пенсії)
  • Іноземні мови
  • Фізична активність, туризм