УРОКИ ЧОРНОБИЛЯ. ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ, ПРИСВЯЧЕНОГО 35-Й РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Навчально-науковий гуманітарний інститут Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського запрошує науковців, політичних та громадських діячів, студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у засіданні круглого столу, присвяченого 35-й річниці Чорнобильської катастрофи, «УРОКИ ЧОРНОБИЛЯ».

Час та місце проведення: 14 квітня 2021 р. о 13 годині в залі засідань Вченої ради Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (вул. Дж. Маккейна, 33, ауд. 220).

У разі погіршення епідеміологічної ситуації в м. Києві проведення круглого столу відбудеться у форматі відео-зустрічі на платформі Google Meet.

ПРИЄДНАННЯ ДО ВІДЕО-ЗУСТРІЧІ.

Програма засідання

1. Чорнобиль: вирок чи виклик? (доповідач – доц. Л.С. Тарасюк)
  2. Від Чорнобильської трагедії до незалежності (доповідач – доц. А.М. Русначенко)
  3. Чорнобильська катастрофа: хто несе політичну відповідальність? (доповідач – доц. В.А. Чумак)
  4. Національна безпека: техногенний вимір (доповідач – доц. Є.О. Горюнова)
  5. Соціально-правові засади сталого розвитку територій техногенних катастроф: вітчизняний і зарубіжний досвід (доповідач – проф. М.П. Недюха)
  6. Нормативне забезпечення прав громадян в умовах забруднення навколишнього середовища (доповідач – доц. В.А. Бортняк)
  7. Проблеми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС (доповідач – доц. К.В. Бортняк)
  8. Посттравматичний синдром після ЧАЕС (доповідач – ст. викл. О.А. Орловська)
  9. Відображення проблем ядерної та екологічної безпеки в ігровому кіно другої половини ХХ – початку ХХІ ст. (доповідач – ст. викл. Чеканов В.Ю.)