Переведення/Поновлення

ТНУ приймає для продовження навчання студентів, які навчались у вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території України (далі – АРК). Процедура переведення/поновлення в ТНУ студентів із АРК відбувається постійно за спрощеною системою, що регламентується Наказом Міністерства освіти і науки №537 від 19.05.16 р «Про затвердження Порядку проходження атестації для Визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобути на тимчасово окупованій території України».

Необхідні документи:

  • Паспорт громадянина України або свідоцтво про народження (оригінал та копія, свідоцтво про народження можна подавати незалежно від віку, в разі відсутності паспорта громадянина України);

  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

  • документ державного зразка про освіту та додаток до нього (оригінал та копія);

  • 4 кольорових фотокартки розміром 3х4 см;

  • військовий квиток або посвідчення про приписку (оригінал та копія) (за наявності (українського зразка));

  • свідоцтво про зміну імені/свідоцтво про шлюб (за наявності (українського зразка));

  • будь-яку, наявну в розпорядженні студента додаткову інформацію (копія залікової книжки; академічна довідка; виписка з навчальної картки студента; копія документа про вищу освіту зразка, не передбаченого законодавством України) в паперовому вигляді або в форматі цифрових зображень.

Алгоритм дій студента-кримчанина:

    1. прибути за адресою: м. Київ, вул. І. Кудрі, 33;

    2. надати необхідні документи до Приймальної комісії (каб. 108);

    3. отримати завдання для проходження атестації;

    4. спільно з уповноваженим представником Приймальної комісії ТНУ заповнити необхідну документацію;

Просимо звернути увагу:

  • Наявність заборгованостей з навчальних предметів при переводі/поновленні значення не мають.

  • Питання, пов’язані з переводом/поновленням, носять суто індивідуальний характер. Тому вирішуються  з кожним студентом окремо, з урахуванням наявних у нього документів.

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від №560 від 24.05.16 р, ТНУ сприяє своїм студентам в отриманні атестата, паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду, військового квитка (приписного) протягом 3 місяців з моменту зарахування.